Hoşgeldiniz  

KOCAMAZ MHP’DEKİ “HAYIRCI”LARA” SESLENDİ

admin | 08 Nisan 2017 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

KOCAMAZ MHP’DEKİ “HAYIRCI”LARA” SESLENDİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, partisinin Yenişehir ilçe başkanlığının organize ettiği Referandum Bilgilendirme toplantısında konuştu.

Ülkenin zor günlerden geçtiğini belirten Burhanettin Kocamaz, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Anayasa Değişikliği referandumunda partisi MHP’nin ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin aldığı kararların Türkiye’yi her zaman uçurumun eşiğinden kurtardığını savundu.

 

MHP içerisindeki Hayırcı muhalifler için konuşan Kocamaz, “Türkiye’de kaos bitsin diyerek sorumluluk alan Dr. Devlet Bahçeli’dir. Bazı arkadaşlarımız bir yerlere takılıp, kalıyorlar. ‘Bizi çok incitmişlerdi, Liderimiz neden bir yerlere takılıp kalıyor ki’ diyorlar. Bu arkadaşlarıma şunu söylüyorum, söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyen biz değil miyiz? Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben diyen biz değil miyiz? Yakın tarihe dönüp bakın, Sayın Liderimiz Devlet Bahçeli, söylediği hangi söz yanlış çıktı? Ne zaman Liderimiz yanıldı? Genel Başkanımızın aldığı her karar, ülkemizi uçurumun eşiğinden kurtarmadı mı?” diye konuştu.

 

16 Nisan’da sandıktan hangi karar çıkarsa çıksın milletin birlikte yaşayacağını kaydeden Kocamaz, “Liderimiz nefsini ayaklar altına aldı. Önce ülkem ve milletim dedi, ardından partim ve ben dedi. Biz bu Anayasa Değişikliği oylamasına Adalet ve Kalkınma Partililer istiyor diye Evet demiyoruz. Liderimiz Sayın Bahçeli de onlar istiyor diye Evet demiyor. Yaşanabilir bir Türkiye için bu referandumda Evet diyeceğiz. Gelecek nesillerimizin, çocuklarımızın varlığı ve huzuru için Evet diyeceğiz” açıklaması yaptı.

 

 

Paylaşın:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

KOCAMAZ MHP’DEKİ “HAYIRCI”LARA” SESLENDİ için 1 yorum

  1. Burhanettin dedi ki:

    Hayır gerici zihniyet hayır

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.