Hoşgeldiniz  

TESKİ’DE SKANDAL BÜYÜYOR: ÇALIŞANLAR İŞTEN ÇIKARTILDI, BOZDOĞAN’IN KORUMALARI DOSYALAR EL KOYDU

admin | 30 Kasım 2022 | Dünya, Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Tarsus Belediyesi tarafından yürütülen İsmetpaşa Kentsel Dönüşüm projesinde yol kat edilemediği gibi her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Son olarak projede görevli çalışanların işten çıkarıldığı ve Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın korumalarının projeyle ilgili belgelere el koyduğu öğrenildi.

Tarsus Belediyesi iştiraki TESKİ’de yeni skandallar patlıyor. Tarsus Cumhuriyet Başsavcılığının ihbarlar üzerine İçişleri Bakanlığı’ndan CHP’li Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın yargılanması için soruşturma izni istemesinin ardından CHP’li Başkan Bozdoğan cephesinde sessizlik sürüyor.

KORUMALARINI TESKİ’YE YOLLAYARAK TÜM EVRAKLARI ALDIRDI!

İlk ihbar mektubu ve Cumhuriyet Savcılığına durumun bildirilmesinden hemen sonra Bozdoğan’ın korumalarını TESKİ binasına yollayarak çalışanları bir odaya kapattığı ve ardından belgelere el koyduğu iddiası Tarsus’ta bomba etkisi yarattı. TESKİ içindeki kamera kayıtlarında ortaya çıkan Temmuz ayına ait görüntülerse şok yarattı. TESKİ binasına gelen korumaların belgeleri kendi araçlarına yükledikleri de kamera görüntüleriyle ortaya çıktı.

ÇALIŞANLAR ÇIKARTILMAYA BAŞLANDI

İsmetpaşa Mahallesi kentsel dönüşüm projesi ile ilgili skandal yolsuzluk iddialarının Yargı’ya taşınmasından hemen sonra çalışanlar da tek tek çıkartılmaya başlandı. Çıkartılan personele gerekçe olarak da “Sizinle artık çalışmak istemiyoruz” denilerek işten çıkartıldıkları kaydedildi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle