Hoşgeldiniz  

AFRİN GAZİSİNE EV SÖZÜ

admin | 23 Şubat 2018 | Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı’nda yaralanan Siirt Komanda Tugayında görevli Uzman Çavuş Halil Culu’ya geçmiş olsun dileklerini iletti.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, İlçe Kaymakamı Avni Kula, Jandarma Komutan vekili Yüzbaşı Savaş Cingöz, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı’nda yaralanan Siirt Komando Tugayında görevli Uzman Çavuş Halil Culu’ya geçmiş olsun ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu. Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Şehit ve gazilerin sayesinde bugün bu ülkede özgür bir şekilde yaşadıklarının altını çizerek, “bizlere de onlara hizmetkârı olmak düşüyor. Onlar emredecek bizler de yerine getireceğiz. Erdemli Belediyesi her zaman şehit yakınları ve gazilerimizin hizmetindedir. Onların hakkı maddi hiçbir değerle ödenmez. Çünkü onlar bu memleketin gerçek sahipleridir” diye konuştu.

 

GAZİMİZE BİR EV ARMAĞAN ETMEK İSTİYORUZ

 

Şehit ve gazilerin hayatına ve yaşadıkları dönemlere bakıldığında onların bu vatan için özel olarak gönderildiğini düşündüğünü söyleyen Tollu, bu milletin çok bedel ödediğine vurgu yaparak ilçede bulunan hayırsever ve iş adamlarıyla birlikte Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı’nda yaralanan ve Gazilik Mertebesine erişen Halil Culu’ya bir ev armağan etmek için girişim başlattıklarını vurguladı.

 

Başkan Tollu, ‘’Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Onlar için ne yapsak azdır. Onlar her türlü hizmetin en iyisine layıktırlar. Onların sayesinde bugün buralardayız. Biz de onlara layık olabilmek için küçük bir şey yapmak istiyoruz ve bir ev armağan etmek istiyoruz. Erdemli’nin kadirşinas, iş adamları ve hayırsever insanlarıyla birlikte gazimize bir nebze diyet borcumuzu ödemek adına her türlü hizmet taleplerinizi yerine getireceğimiz gibi hayırsever iş adamlarımızla birlikte bir de ev armağan etmek istiyoruz” dedi.

 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle