Hoşgeldiniz  

ÜLKE BUNU KONUŞUYOR… BÜYÜKŞEHİR’DEKİ İNFAZ TİMİ VE AK PARTİLİ GÜLTAK’A SİLAH ÇEKİLMESİ… BOMBA İDDİALAR!

admin | 01 Aralık 2021 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Dün gerçekleştirilen Meclis toplantısının çıkışında Büyükşehir çalışanlarından birinin AK Partili Belediye Başkanı Gültak’a silah çekmesiyle başlayan olaylar, iktidara yakınlığıyla bilinen Sabah Gazetesi’nin Büyükşehir Belediyesindeki 6 kişilik infaz timi iddialarıyla zirve yaptı.

2022 bütçe görüşmeleri sırasında gergin geçen konuşmalar, salon dışına taşmış, Büyükşehir çalışanlarından biisi önce Cumhur ittifakı meclis üyelerine sözlü sataşmış ardından AK Partili Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’a belindeki silahı çekmişti.

Gültak’ın korumalarının silahlı kişiden şikâyetçi olduğu ve karakolda ifadesinin alındığı haberi gündeme bomba gibi düştü.

Mersin bu olayı konuşurken, iktidara yakınlığıyla bilinen Sabah Gazetesi’nin Yazarı Ersin Ramoğlu, köşesinden “Büyükşehir’de infaz timi kuruldu” iddiasını gündeme getirince bu sefer ülke karıştı.

Ramoğlu, “Mersin’den dehşet bilgiler geliyor… CHP’nin, PKK ve FETÖ’ye ‘arka bahçe’ olmasından rahatsız olan partililer ‘SABAH’a bilgi ve belge yağdırıyor… Sözcü, Cumhuriyet, Birgün, Oda TV gibi medya da CHP’li başkanlara cila çekmeyi sürdürüyor. Mersin Belediyesi bünyesinde bir ‘infaz timi’ kurulduğu şeklinde vahim bir iddia var. Bunu onlar yazmaz; çünkü aralarında siyasal ve dinsel bir dayanışma var. ‘Tim’ cezaevlerinden şartlı tahliye edilen 6 kişiden kurulmuş. İnfaz timi’ niye kuruldu, kim kurdurdu? Dedikodusu bile dehşet verici… Kimlerin infazı söz konusudur. Bu neyin hazırlığıdır? Darbe öncesi de FETÖ’cü bir savcının cebinden ‘infaz listesi’ çıkmıştı. Bu dedikodu ‘Gözdağı’ vermek için mi çıkarıldı yoksa? Başkan Seçer’in bu dedikodudan haberi var mı?” diye yazdı.

GÜLTAK’A SİLAH ÇEKİLMESİYLE BU TİMİN İLGİSİ VAR MI?

Ramoğlu’nun bu iddiasının ardından dün yaşanan Gültak’a silah çekme olayı bir anda gündeme bomba gibi düştü. Şimdi tüm kamuoyu bu iddiaların doğruluğunun peşine düştü.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

ÜLKE BUNU KONUŞUYOR… BÜYÜKŞEHİR’DEKİ İNFAZ TİMİ VE AK PARTİLİ GÜLTAK’A SİLAH ÇEKİLMESİ… BOMBA İDDİALAR! için 1 yorum

  1. Adem ozcan dedi ki:

    Polise ,Askere, öğretmene,belediye başkanına çocuklara silah çekip kurşun sıkan ulkenimizin bağımsızlığını ve bütünlüğünü bozmaya çalışıp türk bayrağının altında yaşamaya devam eden bu vatan hainlerin devlet en kısa zaman da cezalandırmak indir

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle