Hoşgeldiniz  

ŞARAP GÖNDEREN SEÇER’E İLK TEPKİ MHP’DEN: “HİÇ UTANMADIN MI?”

admin | 30 Aralık 2020 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in meclis üyelerine gönderdiği yılbaşı promosyonu olan şarabın MHP’li Belediye Başkanı ve Meclis üyeleri tarafından geri iade edileceğini açıkladı.

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in çerez ve şaraptan oluşan yılbaşı promosyonuna tepkiler çığ gibi büyüyor.

Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarına gönderilen şarap kutularına ilk büyük tepki MHP’den geldi. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, CHP’li Seçer’i utanmazlıkla suçlarken, MHP’li üyelere promosyonları iade etmesi için talimat verdiğini açıkladı.

Yazılı bir açıklama yapan MHP Mersin İl Başkanı Gölgeli, “CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı, yılbaşı hediyesi olarak meclis üyelerine ve ilçe belediye başkanlarına şarap yollamış. Yazıklar olsun! Kocaman harflerle, YAZIKLAR OLSUN! Performans düşüklüğü diyerek yüzlerce kardeşimizi işinden ettiniz. Bu kardeşlerimizin yerine tam “ÜÇ BİN” kişiyi işe aldınız! “Paramız yok, bütçemiz yok” diyerek göreve geldiğiniz günden beri borçlanma istediniz, hala istiyorsunuz. “İşçilerin maaşını ödeyemiyorum” diyerek mecliste duygu sömürüleri yaptınız! Şimdi de tutup yılbaşı hediyesi diyerek şarap yolluyorsunuz! Hangi kültürün ürünü bu? “Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmem” diyerek meclis toplantılarında edebiyat yapıyorken, bir yandan da belediyenin parasıyla içki alıp dağıtıyorsunuz! Hiç mi utanmanız yok sizin! Hiç mi vicdanınız sızlamıyor! Haramdan, günahtan, vicdandan bihabersiniz onu biliyorduk zaten. Sizin utanmanız da yokmuş, bunu da gördük!” dedi.

MHP Meclis Üyeleri ve MHP İlçe Belediye Başkanlarına, Seçer’in göndermiş olduğu içkinin ve hediye paketinin iade edilmesi talimatını verdiğini kaydeden MHP’li Gölgeli açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Bu millet, bunun hesabını çok ağır soracak sizden. “Biz bu başarıyı HDP sayesinde kazandık” dediğiniz günleri unutmadık, bu millet de unutmadı. “Millet aç, işsizlik var, batıyoruz” diyerek çığırtkanlık yaptığını yetmiyormuş gibi, milletin parasıyla içkiler alıp dağıtıyorsunuz, HDP’lileri belediyede kadrolaştırıyorsunuz, vatan hainlerine kucak açıyorsunuz! Az kaldı..! Görüp göreceğiniz bu sizin, “her şey güzel olacak” diyerek geldiğiniz bu görevden kaçarak gideceksiniz!”

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

ŞARAP GÖNDEREN SEÇER’E İLK TEPKİ MHP’DEN: “HİÇ UTANMADIN MI?” için 1 yorum

  1. Burak Bayır dedi ki:

    Arkadaşlar bu CHP nın hiç akıllanmaya niyeti yok.Sen tut milletin geçim derdinde olduğu bir zamanda şarap dağıt..Cumhur ittifakı çok şanslı..Böyle CHP varken hiç birşey yapmadan da iktidarda kalırsınız..

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle