Hoşgeldiniz  

SANSASYONEL’İN HABERİNİN ARDINDAN TARSUS KOORDİNASYON SEÇER’İN FOTOSUNU ZORLA DURUMDAN PAYLAŞTIRDI! DEMOKRATLARA BAK…

admin | 30 Ocak 2023 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Mersin’de Büyükşehir açılışına geldiği gün ilçelerden alana personel taşınması haberini patlatan Sansasyonel Haber’in bu haberinin yayınlanmasından hemen sonra Tarsus Koordinasyon Müdürlüğü yetkilileri, çalışanlardan sosyal medya ve whatsApp durumlarından Vahap Seçer’in resminin paylaşmasını istediği iddiası yok artık dedirtti. Sansasyonel, durum mesajlarına da ulaştı.

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in personele uyguladığı mobbing, tuvaletlerden tuvalet kağıtlarının kaldırılmasına kadar varırken, son bomba Tarsus Koordinasyon Müdürlüğü’nden patladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Mersin’e geldiği yeni otobüs yerleşkesi açılışı ve 272 otobüs alımı programı için ilçelerden Büyükşehir personelinin katılımının zorunlu tutulduğu haberi, Sansasyonel Haber linklerinde yer almıştı. Hatta Tarsus’tan personel listesi ve aracı olmayan personeller için araç kaldırılacağı da belediyenin ilgili whatsApp grubunda paylaşıldığı ekran görüntüsü de haber linkinde kendisine yer bulmuştu.

https://www.sansasyonelhaber.net/belediye-iscileri-alana-dolduruldu-yazismalar-ortaya-cikti-belediye-otobusleri-ilcelerden-partili-tasidi-toplu-sehir-ici-ulasiminda-aksamalar-yasandi.html

TARSUS KOORDİNASYON, PERSONELİ ZORUNLU TUTTU: FLAŞ İDDİA!

İşte bu haberin yayılmasının ardından Tarsus Koordinasyon Müdürlüğü’nde flaş gelişme yaşandı. Tarsus Koordinasyon yetkililerin Sansasyonel Haber’in haberinin ardından çalışanlardan şok talepte bulunduğu öne sürüldü.   

Alana götürülecek Tarsus personel listesi ve araç kaldırılacağı haberinin yayınlanmasından hemen sonra akşam saatlerinde Tarsus personeli tek tek aranarak sosyal medyada ve whatsApp durumlarında Vahap Seçer’in resminin paylaşılmasının istendiği iddia edildi. Resim, Seçer’in video klibini de barındırıyor.

SANSASYONEL “DURUM” FOTOLARINA DA ULAŞTI

Seçer’in aynı resmini paylaşmak zorunda bırakılan personelin durum paylaşımlarına da yine Sansasyonel Haber ulaştı.

İŞTE O ZORUNLU TUTULAN PAYLAŞIMLARDAN BAZILARI:

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

SANSASYONEL’İN HABERİNİN ARDINDAN TARSUS KOORDİNASYON SEÇER’İN FOTOSUNU ZORLA DURUMDAN PAYLAŞTIRDI! DEMOKRATLARA BAK… için 1 yorum

  1. Yörükoğlu dedi ki:

    İdare mahkemesi iş mahkemesine gidin demokratların dava dosyalarını görürsünüz işçilerin ödenmeyen tazminatları işe iadeler neden uygulanmıyor ?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle