Hoşgeldiniz  

RAMAZAN BİLE KESMEDİ! GÜLTAK, SEÇER’E İŞÇİLER ÜZERİNDEN GÖNDERME YAPTI

admin | 27 Nisan 2022 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, iftar buluşmaları kapsamında bu kez belediye personeli ve aileleri ile bir araya geldi. Burada konuşan AK Partili Gültak, işçi kıyımını had safhada yaşatan CHP’li Seçer’e göndermede bulundu.

AK Partili Akdeniz Belediye Başkanı, belediye personeli ve aileleriyle iftarda buluştu. Millet Bahçesi’nde gerçekleşen yemekte konuşan Gültak, personel kıyımı üzerinden CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e gönderme yaptı.

Ak Partili Gültak; “Çalışanlarımız arasında huzur var. Çünkü akşam evinize gittiğinizde, örneğin performans düşüklüğü nedeniyle işten çıkarıldığınıza dair gece yarısı bir mesaj alma ihtimaliniz yok. Biz hiç kimseyi işinden gücünden etmedik. Seçilip göreve geldiğimde de söylediğim üzere çalışan, emek veren, güler yüzle vatandaşa hizmet sunan mesai arkadaşlarım başımın tacıdır” dedi.

“BORÇ ÇOK AMA ÇALIŞANLARIMIZA Yİ MAAŞ VERİYORUZ!”

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, 232 milyon TL borçla belediyeyi devraldığını hatırlatarak şöyle konuştu:

“Borcu biraz azalttık. Şu an Mersin’de en iyi maaş alan işçi kardeşlerimiz bizde. Akdeniz Belediyesi’nin ruhsat ve imar gelirleri çok az. Yeni binalar yapılmıyor çünkü. Geliri en az olan belediyeyiz ve borç yükü altındayız. Buna rağmen en iyi maaşı veriyoruz. Memurlarla ilgili yeni haklar, sosyal denge tazminatı gelince hemen onu da imzaladık. Borç yükü ve kısıtlı bütçemize rağmen memur ve işçimize elimizden gelen ücretin en yükseğini veriyoruz.”

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

RAMAZAN BİLE KESMEDİ! GÜLTAK, SEÇER’E İŞÇİLER ÜZERİNDEN GÖNDERME YAPTI için 1 yorum

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle