Hoşgeldiniz  

EYLEMDEN, TERÖRE FİNANS SAĞLAMAKTAN VATANDAŞA SIRA MI GELİYORDU Kİ… ÖNCÜ BARO’DAN AKDENİZ İTİRAFI…

admin | 01 Ağustos 2018 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

EYLEMDEN, TERÖRE FİNANS SAĞLAMAKTAN VATANDAŞA SIRA MI GELİYORDU Kİ… ÖNCÜ BARO’DAN AKDENİZ İTİRAFI…

Mersin Barosu Başkanı Bilgin Yeşilboğaz, kayyum atamasıyla Akdeniz Belediye Başkanlığı görevini yürüten Kaymakam Muhittin Pamuk’u makamında ziyaret etti.

Mersin Barosu Başkanı Bilgin Yeşilboğaz İçişleri Bakanlığı tarafından kayyum atanan Akdeniz Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Burada Belediye Başkanlığı görevini vekaleten yürüten Akdeniz Kaymakamı Muhittin Pamuk’la görüşen Bilgin Yeşilboğaz’dan itiraf üstüne itiraf geldi.

 

Yeşilboğaz, “Akdeniz ilçesi 65 mahallesi ve 281,157 nüfusuyla yoğun ve hareketli bir bölge olup, Mersin için önemli bir ilçedir. Ancak Akdeniz ilçesi gerek altyapı bakımından, gerekse sosyal yönden yeterli düzeyde gelişememiş, yıllarca ihmal edilmiş bir ilçedir. Herkesin el birliği ile Akdeniz’e el atması gerekiyor. Akdeniz güçlenirse, kente büyük katkısı olur, Mersin kalkınır” diye konuştu.

 

Yıllarca CHP ve HDP’li belediyeler tarafından yönetilen Akdeniz ilçesinin, Mersin’de hak ettiği hizmeti hiçbir zaman alamamış bir bölge olduğu biliniyor. Özellikle son HDP operasyonlarında terör örgütü PKK/KCK’ya finansal destek sağlama iddialarıyla İçişleri Bakanlığı tarafından kayyum atanan Akdeniz Belediyesi, kayyum atamasının yapıldığı dönem itibariyle hem bütçeyi dengelemesi hem de tarihinde görülmemiş hizmetleri sunmasıyla dikkat çekmeye başlamıştı.

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.