Hoşgeldiniz  

CHP MERSİN’DE GÖZLER 30 KASIM’DA… 300 ADAYIN İÇİNDE MERSİN’DE KİMLER OLACAK?

admin | 21 Kasım 2018 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

CHP MERSİN’DE GÖZLER 30 KASIM’DA… 300 ADAYIN İÇİNDE MERSİN’DE KİMLER OLACAK?

Cumhuriyet Halk Partisi, 300 belediye başkan adayının daha ismini kamuoyu ile paylaşacak ve seçim çalışmalarına hız verecek.

CHP’de, 30 Kasım Cuma günü yapılacak Parti Meclisi toplantısında, 300’e yakın belediye başkan adayının ismi açıklanacak. Türkiye’nin büyük kentlerindeki adaylarını aralık ayı bitmeden açıklamayı planlayan Cumhuriyet Halk Partisi, Ankara’da başta Mansur Yavaş olmak üzere bazı isimler üzerinde görüşmeler yürütüyor. CHP, özel önem verdiği İstanbul’la ilgili çalışmalarını da kısa sürede tamamlayarak sürpriz bir adayla vatandaşların önüne çıkmayı amaçlıyor.

 

BUGÜNE KADAR 252 ADAY AÇIKLANDI

 

24 Ekim’de 105, 14 Kasım’da ise 147 adayın ismini kamuoyuyla paylaşan CHP Parti Meclisi, 30 Kasım’da gerçekleştireceği toplantıda bu defa 300’e yakın belediye başkanının ismini belirleyecek. İsimlerin açıklandığı “üçüncü toplantı” olma niteliği taşıyan PM’de çok sayıda ilçe ile bazı büyükşehir ve il belediye başkan adayları da belirlenmiş olacak. Bugüne kadar açıklanan adaylar arasında 1 büyükşehir, 10 il belediye başkan adayı bulunuyor.

 

 

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.