Hoşgeldiniz  

AYTAÇ DURAK: “KOCAMAZ SİTEMLERiNDE HAKLIDIR!”

admin | 21 Kasım 2018 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

AYTAÇ DURAK: “KOCAMAZ SİTEMLERiNDE HAKLIDIR!”

Adana’nın efsane isimlerinden eski Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın MHP’den istifasını değerlendirdi. Durak, “Kocamaz’ın Partisinden bu şekilde dışlanması vefasızlık örneğidir” dedi.

Adana eski Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, sosyal medya hesabından Burhanettin Kocamaz’la birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, Kocamaz’ın MHP’den istifasını değerlendirdi. Durak, “Sayın Burhanettin Kocamaz dürüst, namuslu ve çalışkan bir arkadaşımızdır. Kocamaz’ın Partisinden bu şekilde dışlanması vefasızlık örneğidir. Kocamaz, sitemlerinde haklıdır” diyerek Kocamaz’a destek verdi.

 

AYTAÇ DURAK, 2009’DA KENDİ YAŞADIKLARINA ATIFTA BULUNDU

 

Kendisinin MHP’den ayrılma sürecini de yeniden hatırlatan Aytaç Durak, “2009’da partisinden aday olduğumda Sayın Bahçeli basının önünde ‘Hiç büyükşehrimiz yok. Siz seçim kazanmaya alışıksınız. Aytaç Bey, Partimi şereflendirdi. Kaydını yaparken, adaylığını da ilan ediyorum’ demişti. Partisinin bir önceki seçimde 43 bin olan oyunu 6 kata yakın artırarak 240 bin oyla seçimi kazandırdım. Ne oldu da, daha bir yıl geçmeden ‘İstifa et… Aklan da gel… Savcılar, İçişleri göreve!’ diyerek hem istifamı istedi hem de beni “hırsız” ilan edip, FETÖ’nün önüne atarak görevden aldırdı” ifadelerini kullandı.

 

“YA BANA YAPILAN NEYDİ?”

 

Burhanettin Kocamaz’ın istifasından hemen sonra MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ın “Belediye Başkanlığından da istifa et”çıkışını da eleştiren Durak, “Şimdi, ülkücülerin helal oylarından bahseden MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a sormak gerekir: Ben görevden alındığımda Adanalıların ve ülkücülerin helal oyları gasp edilmedi mi? Bana yapılan da vefasızlık değil miydi?

Bahçeli, halen bir özür dahi dilemedi. Başbakan Erdoğan görevden alınmamda haklı olabilirdi çünkü kendisi bana nezaket göstererek “4 dönem yaptın. Yeter artık” demişti ama dinlemedim, partisine seçim kaybettirdim. FETÖ’de haklı olabilirdi, çünkü himmet taleplerini hep geri çevirdim” dedi.

 

“BAHÇELİ FETÖ’NÜN ÖNÜNÜ AÇMAK İÇİN Mİ BU ÇIKIŞI YAPTI?”

 

Aytaç Durak mesajını bomba sözlerle tamamladı: “Pekii, Sayın Bahçeli’ye ne oldu da bu çıkışı yaptı? 1- Belediyeden ihale alamayan partilileri için mi? 2- FETÖ’nün önünü açmak için mi? 3- Yoksa, İktidara yaranmak için mi?”

 

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.