Hoşgeldiniz  

VAY, VAY, VAY… “YENİ YETMELERİN” KOCAMAZ PLANI SUYA DÜŞTÜ…

admin | 20 Kasım 2018 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MHP’den istifa eden Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP’nin yeni Büyükşehir adayı Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna için şok bir iddia ortaya attı.

MHp’den istifa ettiğini açıkladığı basın toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP’li Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna için de konuştu.

 

Kocamaz, “Bu arada ilk günden bu yana neler konuşulduğunu duyuyor ve ne gibi senaryolar yazıldığını biliyorum. Burhanettin Kocamaz, istifa edecekmiş! Etmezse ettirilecekmiş! Hamit Tuna, seçime gerek kalmadan meclisten Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı seçilecekmiş! Burhanettin Kocamaz kabul etmezse iftiralarla köşeye sıkıştırılacakmış, hatta bunun için belli başlı kişilerle görüşülmüş… Vesaire. Buradan açıkça ilan ediyorum: Burhanettin Kocamaz’ın Allah’tan başka hiç kimseye veremeyeceği hesabı yoktur. Bugünden sonra şahsıma yönelik yapılacak herhangi bir işlem, hukuk dışı atılacak her adım, yapılacak her hareket kumpastır! İftiradır! İnsanlık dışı bir tutumdur! Kimse; yalan, dolan, gıybet, fitne, fesat, isnat ve dedikodulardan medet ummaya çalışmasın. Haksız, hukuksuz ve kanunsuz tavırlarla 50 yıllık geçmişime hakaretamiz bir girişimde bulunmasın! Her kim böyle bir tavır içerisine girerse, kazdığı kuyuda boğulacağını da iyi hesaplasın” dedi.

 

“GÜYA BENİ KÖŞEYE SIKIŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR”

 

Kocamaz açıklamasını şöyle sürdürdü:

 

“Bir taraftan tezviratlarla benim altımı oyan, ayağıma kurşun sıkan şahıslar hiç sıkılmadan benim resmimi yayınlayarak ben bir daha aday olmayacağımı söylediğim için aday değişikliği yapıldığını söyleyerek, birlikte çalışmak istediğini belirtebiliyor. Diğer taraftan benim geçmişte samimi olarak söylediğim ‘davaya sadakat’ söylemimi kullanarak güya beni köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar. Ancak bir empati yaparak hiçbir akla mantığa, vicdana, insafa ve insanlığa yakışmayacak şekilde benim bir kenara itilişimle ilgili adeta ‘buradan git’ şeklindeki tavır hakkında bir değerlendirme yapamıyor, yapma cesaretini bile gösteremiyor.”

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.