Hoşgeldiniz  

TOROSLAR’DA MOBBİNGİN KRALI BAŞLADI: HEDEFTE KADROLU İŞÇİLER VAR!

admin | 09 Temmuz 2024 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

DEM Parti ile yapılan açık ittifak sonrası MHP’nin elinden alınan ve CHP’ye geçen Toroslar Belediyesi’nin DEM Parti tarafından CHP’ye montelenen Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, belediye bünyesindeki kadrolu işçileri, çalıştıkları birim ve görev alanından alarak, çöp arabasının arkasına sürdü. Sürgün yiyen 23 kişilik kadrolu işçi listesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne gönderildi.

CHP ile DEM Parti açık ittifak yaparak Toroslar Belediyesi’ni MHP’nin elinden almıştı. DEM Parti’nin ismini CHP’ye verdiği Abdurrahman Yıldız, CHP’den Belediye Başkanlığını kazanırken, belediye meclis üyeleri de fermuar sistemiyle CHP ve DEM Partili isimlerle doldurulmuştu.

Seçimi kazanan DEM Parti’nin CHP’ye montelediği Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, ilk iş olarak 2 belediye başkan yardımcılığını DEM Partili isimlere bıraktı.

MOBBİNGİN DOZU ARTTI: KADROLU İŞÇİLER ÇÖP ARABASININ ARKASINA VERİLDİ!

DEM Parti desteğiyle alınan Toroslar Belediyesi’nde Başkan Abdurrahman Yıldız, milliyetçi/muhafazakâr işçilerle uğraşmayı sürdürüyor. Belediye kadrosundaki işçilere mobbing uygulamaya başlayan DEM’in CHP’ye montelediği Abdurrahman Yıldız, kadrolu işçileri de işten çıkartamadığı için mobbingin dozunu arttırdı.

Belediye kadrosundaki 23 işçi için liste hazırlatan Yıldız, bu işçileri çalıştıkları birim ve mevkiden alarak çöpe sürdü. “Sırtçı” tabir edilen çöp araçlarının arkasına verilen işçiler için Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine geçtiklerine ve yapacakları işe ilişkin yazı birim müdürlüğüne gönderildi.

BOMBA İDDİA: YERLERİNE DEM’Lİ İSİMLER GELECEK!

Belediyede eski görev yerlerinde “işlerini yapan” kadrolu işçilerin çöpe verilmesiyle, kadrolu işçilerin görev alanlarına sözleşmeli DEM Parti listesinde yer alan isimlerin getirileceği iddiası Toroslar’da şok yarattı.  

TÜRKLÜĞÜNDEN RAHATSIZLIĞINI DİLE GETİREN YILDIZ, ŞİMDİ DE MİLLİYETÇİ/MUHAFAZAKAR KÖKENLİ İŞÇİLERLE AÇIK AÇIK UĞRAŞMAYA BAŞLADI!

Devletin kadrosunu alan belediye bünyesinde çalışan milliyetçi/muhafazakar kökenli işçilerle açık açık uğraşan DEM Parti’nin CHP’ye montelediği Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, seçim öncesinde ortaya çıkan “Affedersiniz Türk diyen bile oldu” sözleriyle rahatsızlığını belirtmişti.

Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı ile “Kent uzlaşısı” adı altında DEM Parti ile ittifak yapan CHP’nin Toroslar’dan aday gösterdiği Yıldız’ın teröristbaşı Öcalan’ın akrabası olduğu ortaya çıkmıştı.

İŞTE ÇÖP ARACININ ARKASINA SÜRGÜN YİYEN O İŞÇİLER:

Paylaşın:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

TOROSLAR’DA MOBBİNGİN KRALI BAŞLADI: HEDEFTE KADROLU İŞÇİLER VAR! için 3 Yorum

  1. Faysal genç dedi ki:

    İşçiyse her işte çalışacak ne var Bunda yani kahvehanelerde gölgede oturdukları yeter Reislerin aldıkları maaşı haketsinler

  2. Rıfat Ilgaz dedi ki:

    Oh olsun…Takım elbiseli,ayakta rugan ayakkabı,sarkık bıyıklar..Hepsi Ocaktan…İş yapmazlar,reis diye hitap edilirler.Belediyede elini sallasan reis çıkıyor karşına.Birazda çöp toplasınlar.Vatanını seven görevini en iyi yapandır.Kolay gelsin reisler.Bıyıkları kesin bence çöp arabası sıcak olur terlemeyin.Bu seçimi solculara teslim eden Afşin başkanınıza selam söyleyin.Mümkünse onun çöpünü almayın.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.