Hoşgeldiniz  

ŞEHİRDE YİNE KESİNTİ VAR… İLÇEDE SÜREKLİ BİR ARIZA EKİBİ YOK!

admin | 21 Aralık 2016 | Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

ŞEHİRDE YİNE KESİNTİ VAR… İLÇEDE SÜREKLİ BİR ARIZA EKİBİ YOK!

Geçtiğimiz akşam kentte yaşanılan elektrik kesintilerinin ardından isyan eden vatandaşlar sokağa dökülmüştü. Bu akşam da bazı mahallelerde kesinti olduğu bildirilirken, kentte sürekli duran bir arıza ekibinin olmaması şok yarattı.

bozyazielektriklkesikariza

Bozyazı’da elektrik kesintilerine tepkiler sürüyor. Geçtiğimiz akşam Kaledibi Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar günlerdir elektriğin gelmediği gerekçesiyle sokağa dökülmüş, D-400 karayolunu trafiğe kapatmıştı. Barikatlar kurup, ateşler yakan vatandaşları Emniyet Güçleri sakinleştirmiş ve uzun görüşmelerin ardından trafik normale dönmüştü.

 

Bugün akşam saatlerinde de Bozyazı’da bazı mahallelerde kesintilerin sürdüğü ifade edilirken Arıza Ekibiyle ilgili şok bir iddia gündemi salladı. İddiaya göre Bozyazı ilçesinde EnerjiSA’ya ait bir arıza ekibi bulunmuyor. Arıza ekibi Anamur’dan Bozyazı’ya yönlendiriliyor. Bu sebeple de Bozyazı’da arızalara geç müdahale ediliyor. Kentin elektrik altyapısının da yenilenmediğini öne süren vatandaşlar,  sorunun çözülmesi için yetkililerden yardım bekliyor.

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.