Hoşgeldiniz  

SEÇER DAİRE BAŞKANLARINI DA UYARDI: “SİZİ DE GÖREVDEN ALIRIM!”

admin | 06 Mayıs 2019 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

SEÇER DAİRE BAŞKANLARINI DA UYARDI: “SİZİ DE GÖREVDEN ALIRIM!”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yeni dönemde belirlediği Büyükşehir Belediyesi yönetimi ile bir toplantı düzenledi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen toplantıda ana gündem maddesi olarak ilk 100 günlük projeler masaya yatırıldı. Tasarruf tedbirleri kapsamında alınacak önlemlerin de konuşulduğu toplantıda, hizmet konusunda atılacak adımların yol haritası çizildi.

Toplantıda ilk 100 günlük projelerin özel bir şekilde üzerinde çalışılarak zamanında uygulamaya geçirilmesi ve takip edilmesine yönelik talimatlar veren Başkan Seçer ayrıca Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri, Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanlarından birimlerin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Toplantıda yönetim anlayışının şeffaf, adil ve hizmet odaklı olacağının altını çizen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, liyakata önem verdiğini ve kenti en iyi noktalara taşımak istediğini belirtti.

“HİZMETE SİYASETİ KARIŞTIRMAM”

Vahap Seçer, “Bürokratlar işlerini yapar. Hizmete siyaseti karıştırmam” dedi. Başkan Seçer ayrıca yönetim kadrosunda sürekli olarak performans değerlendirmesi yapacağını ve yeterli görmediği durumlarda değişikliğe gideceğini kaydederek “Yeni dönemde beraber yol yürüdüğüm bürokratların ileriki dönemde performanslarını yeterli görmediğim anda görevden alırım” dedi.

PERSONELE İLİŞKİN DEĞERLENDİRMELER YAPILDI

Toplantı sonrası bir değerlendirme yapan Başkan Seçer, personele ilişkin de düzenlemeler yapacaklarını belirtti. Personelin, görev tanımına uyup uymadığı, mesai saatine riayeti konusunda denetimlerinin sıkılaştırılacağını söyledi.

Görevini ihmal edenlerin tespiti söz konusu olduğunda gereğinin yapılacağını ve görevini aksatanların sıkı denetimi konusunda Daire Başkanlarına da talimatlar veren Başkan Seçer, personel denetimi konusunda ihmali bulunan ilgili Daire Başkanlarına da gerekli yasal işlemlerin yapılacağını söyledi.

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

SEÇER DAİRE BAŞKANLARINI DA UYARDI: “SİZİ DE GÖREVDEN ALIRIM!” için 1 yorum

  1. Eski personel dedi ki:

    Düne kadar Burhanettin bey yanında olan taklacı tarım daire başkanı S.G şimdi solcu olmuş Vahap beye takla atıyor kolay gelsin

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.