Hoşgeldiniz  

KOCAMAZ’DAN HODRİ MEYDAN: “HER TÜRLÜ KUMPASA RAĞMEN YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ!”

admin | 16 Ağustos 2018 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Sabah saatlerinde Belediye’nin 153 hattına kaçak yollardan girilerek, gerçekleştirilen saldırının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz açıklama yaptı: “Yıllardır bizzat kendi Hemşerilerine, kentine, ülkesine ve Milletine hizmet etmeye çalışan Yüce bir Davaya inanmış, mücadeleci bir insana, Burhanettin Kocamaz’a yapılan bu tür saldırılarla herkes de bilmelidir ki Kocamaz’ı yolundan döndüremez!”

Mersin, sabah sabah yaşadığı PKK’lı hackerların saldırısının şokunu yaşarken, konuyla ilgili bir açıklama da Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’dan geldi.

 

ŞUBAT AYINDA DA BENZER SALDIRI GİRİŞİMİ OLMUŞ

 

Sabah erken saatlerde Belediye’nin Alo 153 hattına girildiğini kaydeden Kocamaz, “Bu yasal olmayan giriş nedeniyle bölücü terör örgütü adına siber saldırı yapılarak bölücü hain terör örgütünü övücü mahiyette bir mesaj yayınlanmıştır. Bu mesajın Belediyemizle hiçbir ilgisi, hiç bir alakası yoktur. Aynı şekilde benzer bir teşebbüs şubat ayında da yapılmış ancak muvaffak olunamamıştı” dedi.

 

Emniyet güçlerinin olaya el koyduğunu ve gerekli incelemelerin başlatıldığını kaydeden Başkan Kocamaz, “Belli ki yerel seçim sathına girildiği şu günlerde bu tür ya da daha başka saldırılar bundan sonra da gündeme getirilebilecektir. Yıllardır bizzat kendi Hemşerilerine, Kentine, Ülkesine ve Milletine hizmet etmeye çalışan Yüce bir Davaya inanmış, mücadeleci bir insana, Burhanettin Kocamaz’a yapılan bu tür saldırılarla herkes de bilmelidir ki Kocamaz’ı yolundan döndüremez! İlk günkü aşk ve şevkle, inatla Hak bildiğimiz yolda yolumuza devam ediyoruz. Biz inandığımız değerlerden ve Hak yolundan döndürmeye hiç kimsenin gücü yetmez ve yetmeyecektir. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar” açıklaması yaptı.

 

“ÇİĞ YEMEDİK, BAŞIMIZ AĞRIMAZ!”

 

Kocamaz açıklamasına şöyle devam etti:

 

“En son 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra da böyle bir kumpasla karşılaşmıştık. Ve maalesef bazı arkadaşlarımız haksız yere tutuklanmış, çile ve ıstıraba maruz bırakılmış, ihraç olmuş, mahpus edilmiş en sonunda da Bağımsız Türk Yargısı tarafından beraat ettirilmişti. Orada da söylemiştik. Bir kez daha tekrarlıyoruz. Ömrümüz Vatan ve Millete hizmetle geçti. Bizler bu görevlere gökten zembille ya da paraşütle inmedik. Biz bu görevlere inandığımız davaya hizmet için tırnağımızla kazıyarak geldik. Biz bu göreve Hak, hukuk ve adaletle yönetmeye talip olarak geldik. Şunu herkes bilmelidir ki Burhanettin Kocamaz’ın yönettiği bir Belediyeden Apocu da, Fetöcü de çıkmaz. Bu tür kripto anlayışlar ve çabalar boşunadır! Bu hizmet kervanı artık yol aldı. Her türlü kıskaç ve tezviratlara, kumpaslara rağmen yoluna devam edecektir. Çiğ yemedik başımız ağrımaz. Yel kayadan sadece tozunu alır. Geriye ise özü kalır.”

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.