Hoşgeldiniz  

“KOCAMAZ CHP’YE KAZANDIRACAK” DİYENLERE KOCAMAZ’DAN SERT TEPKİ!

admin | 17 Mart 2019 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

“KOCAMAZ CHP’YE KAZANDIRACAK” DİYENLERE KOCAMAZ’DAN SERT TEPKİ!

Akıl almaz kumpas organizasyonuyla Mart yerel seçimlerine girmesi engellenen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, yaptığı bir konuşmayı “Kocamaz CHP ve HDP ittifakıyla beraber” iftirasında kullananlara sert çıktı: “Bunlar çürümüşlüğün, kokuşmuşluğun ve ümitsizliğin belirtisidir. Allah bu adamları ıslah etsin. Bu videoyu hangi aşağılık adam yayınladıysa belli ki Burhanettin Kocamaz’ı tanımamış! Oysa Burhanettin Kocamaz’ı milli ve manevi değerlere sahip çıkmasıyla dünya tanır.”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz üzerinden polemikler sürüyor. Son olarak yaptığı bir açıklamayı HDP’nin açıklamasının üstüne montajlayarak servis edenlere ateş püsküren Başkan Kocamaz, “Burhanettin Kocamaz sözde değil özde katıksız bir ülkücüdür. Birileri gibi şekil ülkücülüğü yapmaz. Ülkücülüğünden de asla taviz vermez. Kocamaz İnandığı davayı hayat biçimi olarak kabul eder, yaşantısını da ona uydurur. Bugün Kocamaz’ın başına gelenler İnandığı davadan taviz vermemesinden, Mersin’deki kuralsızlıklarla ve Mersin’in baronlarıyla yaptığı mücadelelerden kaynaklanmaktadır. Kocamaz saf bir yörük çocuğudur. Milli ve manevi konularda tavizsizdir. Herkese aynı mesafede durur. Bölücülük yapmadığı sürece T.C.vatandaşları arasında ayrım yapmaz. Ancak bölücülük yapan hiç kimseyi de affetmez. Bu nedenle de Burhanettin Kocamaz’a attığınız çamurlar asla tutmaz!” diyerek sert tepki gösterdi.

ODAKLAR AYNI

Kocamaz, “Bir kere daha gördük ki normal yollardan bu seçimi alamayacaklarını anlayıp kumpaslarla önümüzü kesenler şimdi de her geçen gün umutları azaldığından yeni çamurlara yatmakta, yeni iftiralara tevessül ederek işi çirkefleşmeye götürmekte. Bildiğiniz gibi adaylığımın önü kesildiğinde bu malum zevat CHP’ye seçimi kazandırmak için bilinçli bir şekilde dosyayı benim verdirmediğimi söylemişti. Onlara göre biz sıradan bir tavşan aday çıkaracak, kendilerinin önünü kesip seçimi CHP’ye kazandıracaktık! Bütün tezviratlar bu şekilde yapılıyor, bu şekilde yayılıyordu. Biz nasıl ki Ayfer Yılmaz hanımefendiyi aday gösterdik. Hepsi sus pus oldu. Zira Sayın Ayfer Yılmaz’ın bilgi, birikim ve vizyonuna, kendilerinin çıkardıkları adayın vizyonu yetişemezdi” dedi.

“BU VİDEOYU HANGİ AŞAĞILIK ADAM YAYINLADIYSA BENİ DAHA TANIMAMIŞ!”

Kendisi hakkında ortaya atılan son iftirayı da anlatan Burhanettin Kocamaz, “Ayfer Yılmaz hanımefendinin aday olmasından sonra yaptığım bir konuşmada; Benim önümü kesince seçimi çok kolay alacaklarını sanıyorlardı. Haydi şimdi alın da görelim şeklinde yaptığım bir konuşmayı, bir HDP yetkilisinin CHP’yi desteklediklerine yönelik açıklamasını da ekleyerek adice, şerefsizce bir yalanla bizim CHP-HDP ittifakıyla güya birlikte olduğumuz, onlara göre sözde zillet ittifakını desteklediğimiz algısı oluşturulmaya çalışılmakta. Oysa dünya alem de biliyor ki gerek İYİ Parti’nin, gerekse de Demokrat Parti’nin HDP İle hiçbir yerde böyle bir ittifakı yoktur. Daha önce de aynı malum cephe telefonla İnsanları arayarak hangi ittifaka oy vereceksiniz? AKP-MHP ittifakına mı? Yoksa CHP-HDP-İYİ PARTİ ittifakına mı diye İnsanların kafasını karıştıracak sorular sorarak algı oluşturmaya çalışıyorlardı. Bunlar çürümüşlüğün, kokuşmuşluğun ve ümitsizliğin belirtisidir. Allah bu adamları ıslah etsin. Bu videoyu hangi aşağılık adam yayınladıysa belli ki Burhanettin Kocamaz’ı tanımamış! Oysa Burhanettin Kocamaz’ı milli ve manevi değerlere sahip çıkmasıyla dünya tanır” diye konuştu.

“KOCAMAZ SAF BİR YÖRÜK ÇOCUĞUDUR!”

Başkan Kocamaz açıklamasını şöyle sürdürdü: “Burhanettin Kocamaz sözde değil özde katıksız bir ülkücüdür. Birileri gibi şekil ülkücülüğü yapmaz. Ülkücülüğünden de asla taviz vermez. Kocamaz İnandığı davayı hayat biçimi olarak kabul eder, yaşantısını da ona uydurur. Bugün Kocamaz’ın başına gelenler İnandığı davadan taviz vermemesinden, Mersin’deki kuralsızlıklarla ve Mersin’in baronlarıyla yaptığı mücadelelerden kaynaklanmaktadır. Kocamaz saf bir yörük çocuğudur. Milli ve manevi konularda tavizsizdir. Herkese aynı mesafede durur. Bölücülük yapmadığı sürece T.C.vatandaşları arasında ayrım yapmaz. Ancak bölücülük yapan hiç kimseyi de affetmez. Bu nedenle de Burhanettin Kocamaz’a attığınız çamurlar asla tutmaz! Herkes haddini bilsin. Herkes ayağını denk alsın. Allah’ın izni, Mersin halkının da desteği ile Sayın Ayfer Yılmaz bu seçimden Başkan olarak çıkacaktır. Ben şahsen buna yürekten inanıyor, hepinizin desteğini bekliyor ve OY VER, OYUNU BOZ diyorum. Rabbim halis niyetle Mersin’in geleceği adına çıktığımız bu mücadele de yar ve yardımcımız olsun diyorum. Allah’ a emanet olunuz.”

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.