Hoşgeldiniz  

İYİ PARTİ’DEN DEMOKRAT PARTİ’YE KOCAMAZ TEŞEKKÜRÜ

admin | 23 Şubat 2019 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akla hayale gelmeyecek bir kumpasla Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın İYİ Parti adaylığının önünün kesilmesinin ardından Kocamaz için kapılarını açan Demokrat Parti’ye İYİ Parti kanadından teşekkür geldi.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik, Burhanettin Kocamaz krizini çözülmesi için yardımcı olan DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’a teşekkür etti.

İYİ Parti’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhanettin Kocamaz, İl Başkanlığının listeyi seçim kuruluna zamanında teslim etmediği akıl almaz kumpasla aday gösterilememişti.

Yapılan görüşmelerin ardından DP, Mersin adayını çekerek Burhanettin Kocamaz’ı aday göstermişti.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik, Kocamaz’ı Mersin’den aday göstererek krizin çözülmesine yardımcı olan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’a teşekkür etti.

Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulunan Çelik, “Mersin’de partimize kurulan tuzağın bozulması için sağladığı büyük katkı dolayısıyla, Haziran 2018’de kurduğumuz ittifak ve gönül köprüsünü bir kez daha perçinleyen Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’a en içten duygularla teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.