Hoşgeldiniz  

İŞARET GELDİ… KOCAMAZ TARAFTARLARINI HEYECANLANDIRAN PAYLAŞIM!

admin | 28 Kasım 2018 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

İŞARET GELDİ… KOCAMAZ TARAFTARLARINI HEYECANLANDIRAN PAYLAŞIM!

Partisi tarafından Mart yerel seçimlerinde aday gösterilemeyen Mersin Büyükşehir belediye başkanı Burhanettin Kocamaz, siyasete devam kararı almıştı. Siyasi partilerden adaylık teklifi alan Kocamaz’ın yol haritasının netleştiği öne sürüldü.

Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere 6 ay kala partisi MHP tarafından sürpriz bir kararla aday gösterilmeyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, yaşanan gelişmeler üzerine siyasete devam kararı almıştı. Geçtiğimiz hafta MHP’den istifa eden Kocamaz, bir çok siyasi partiden adaylık teklifi almıştı.

 

SÜREKLİ “SABREDİN” DİYORDU

 

Gerek CHP-İYİ Parti gerekse de AK Parti-MHP ittifak çalışmalarında kilit bölgelerden olan Mersin’de Burhanettin Kocamaz’ın yol haritası da merakla bekleniyor. Sürekli olarak “Sabredin” diyen Kocamaz, dün sosyal medyadan yaptığı açıklamayla kendisini destekleyenleri heyecanlandırdı.

 

“BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”

 

Kocamaz’ın, “İnanıyor ve biliyoruz ki; Allah inananlar ve doğrularla beraberdir. Paniğe, endişeye, karamsarlığa ve yeise gerek yok! Bizi izlemeye devam ediniz. Rabbim hepimizin ve hepinizin yar ve yardımcısı olsun. Yarınlarda Mersin çok daha güzel ve herkes de Mersin’de bizimle birlikte olacak. Allah’a emanet olunuz” paylaşımı yol haritasının netleştiği olarak yorumlandı.

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.