Hoşgeldiniz  

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK: KOCAMAZ’DAN TUNA’YA “BÜYÜKŞEHİR ÇANTADA KEKLİK DEĞİL!”

admin | 13 Eylül 2018 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK: KOCAMAZ’DAN TUNA’YA “BÜYÜKŞEHİR ÇANTADA KEKLİK DEĞİL!”

MHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mart seçimlerinde MHP’nin adayı olan Hamit Tuna’ya “yandaşlarına sahip çık” uyarısında bulundu: “Hamit Başkanın öncelikle içlerinde kendi soyadını taşıyan ve şimdiden İnsanları fişlemeye aldığını sosyal medyada açıkça söyleyenlerle ilgili bir tavır ortaya koyması gerekir. Benden söylemesi.”

MHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, dün gece sosyal medya MHP’nin Mart seçimlerindeki adayı Hamit Tuna’nın adaylığını açıkladığı paylaşımının altına kendisi ve kendi döneminde Büyükşehir Belediyesi’ne girerek özveriyle çalışan personeline tehditler içeren paylaşım yapanlara ve Hamit Tuna’ya sert çıktı.

 

İŞTE TEPKİ ÇEKEN SKANDAL PAYLAŞIM:

 

 

 

Başkan Kocamaz, “Şu anda sosyal medyada paylaşılanları gördükçe üzülüyor ve kahroluyorum. Öyle ki her türlü yanlışı yapıp, halk nazarında hiç bir karşılığı olmayan bazı zavallılar Bozkurt selamı verince hemen kendisini Ülkücü oldum sanıyor! Ardından da edepsizce şahsıma ya da bana gönül vermiş, sevgi ve saygısını belirten arkadaşlara sosyal medya üzerinden hakaretler edip, tehditler sallıyorlar. Aslında bu tür seviyesizlerin aramızda bulunması, bu harekete çok büyük zararlar veriyor. Şunu herkes bilmeli ki Burhanettin Kocamaz kul hakkının ne kadar ağır bir günah olduğunu bilir. Hiç kimseyi zan ve töhmet altında bırakmaz. Fitne fesat yalan dolan ve entrikalara aklı ermez ve onlardan medet ummaz” dedi.

 

 

“Edepsizce şahsıma ya da bana gönül vermiş, sevgi ve saygısını belirten arkadaşlara sosyal medya üzerinden hakaretler edip, tehditler sallıyorlar” diyen Burhanettin Kocamaz, “Bugün yalakalığına soyundukları Hamit Başkan dahi 1994 ve daha sonraki yıllarda halkın MHP’yi bizlerle birlikte daha yakından tanıması ve sahiplenmesi sonucu Başkan olup bu günlere geldi. Herkes haddini bilsin ve çizmeyi aşmasın! Büyükşehirde yükselttiğimiz Bayrağı riske atmasın! Ben yurt dışından İyi niyetle olayları takip ediyorum. Ancak Hamit Başkanın da kendisini savunduğunu ve aklınca hayırlı bir iş yaptığını zanneden bu sosyal medya müptezellerine bir çeki düzen vermesi gerekir” açıklaması yaptı.

 

Kocamaz açıklamasını şöyle sürdürdü:

 

“Şu an da herkes özellikle de siyasi muarızlarımız bizi seyrediyor ve için için bayram yapıyor. Benim herhangi bir kaos ve kargaşa yaşanmasın diye ortaya koyduğum birleştirici tutumumu aptallık ya da hiçbir şey bilmiyormuşum gibi algılamasın. Ayrıca Büyükşehir’i de hiç kimse çantada keklik görmesin. Herkes sahada genel seçimde alınan oyu öne sürerek halkımızın ve partimize gönül veren seçmenlerin moralini bozmaya çalışacak. Ben yapılan bütün anketlerde açık ara önde adeta rakipsiz görünüyorken dahi arkadaşlara işin sıkı tutulması gerektiğini, hiç bir seçimin kolayca kazanılamayacağını, ancak İnsanların gönlünü kazandığımız takdirde sonuca gidebileceğimizi söylüyordum. Hele de bu kadar insanın kalbinin kırıldığı, şoka uğratıldığı hassas bir dönemde bu tür edepsizliklerle, İnsanları küstürüp öteleyerek sonuca gitmenin zorlaşacağını belirtiyor ve herkesi uyarıyorum. Hamit Başkanın öncelikle içlerinde kendi soyadını taşıyan ve şimdiden İnsanları fişlemeye aldığını sosyal medyada açıkça söyleyenlerle ilgili bir tavır ortaya koyması gerekir. Benden söylemesi.”

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK: KOCAMAZ’DAN TUNA’YA “BÜYÜKŞEHİR ÇANTADA KEKLİK DEĞİL!” için 1 yorum

  1. Ahmet özturk dedi ki:

    Burhanettin bey çok zeki bir insandır Tunanın elini şimdiden sıkmış sa bir bildiği vardır elbet.

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.