Hoşgeldiniz  

ESOB’DA GERİ SAYIM BAŞLADI! DİNÇER Mİ, ÇEKMEZ Mİ? İBRE KİMDEN YANA?

admin | 05 Mayıs 2022 | Ekonomi, Genel, Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Birliğe bağlı oda seçimlerinin tamamlanmasının ardından gözler şimdi de 7 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan Esnaf Odaları Birlik Başkanlığı seçimlerine çevrildi. Mevcut Başkan Talat Dinçer ve Servis İşletmecileri Odası Başkanı Zafer Çekmez’in aday olduğu genel kurulda ipi kim göğüsleyecek?

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Kurulu Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Birliğe bağlı 69 esnaf odası seçiminin tamamlanmasının ardından esnaflar şimdi de bağlı oldukları ESOB yönetimini oluşturmak için sandık başında olacak.

Mevcut Başkan Talat Dinçer ve Servis İşletmecileri Odası Başkanı Zafer Çekmez’in Birlik Başkanlığına aday olduğu genel kurul öncesinde bazı oda başkanları da şimdiden taraflarını belli etti.

TARSUS, ANAMUR, BOZYAZI, AYDINCIK VE GÜLNAR’A BAĞLI ODA BAŞKANLARI DİNÇER’E AÇIK DESTEK AÇIKLAMASI YAPTI

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin 7 Mayıs’ta yapılacak seçimli genel kurulu öncesinde Anamur ve Bozyazı oda başkanları Talat Dinçer’in yanında olduklarını açıklamıştı.

Yine Tarsus Oda başkanları da Dinçer’i desteklediklerini duyurmuştu. Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Servis Aracı İşletmecileri Odası Başkanı Mehmet Tıraş, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odası Başkanı Halil Şekerci, Lokantacılar Odası Başkanı Ali Tavman, Briketçiler ve Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut,  Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Doğan Kocabaş, Kunduracılar Odası Başkanı Ersin Deveci, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Erdoğan Yalçın, Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Şehmus Mahsun Karataş, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret ederek, 7 Mayıs’ta yapılacak genel kurulda Başkan Dinçer’i destekleyeceklerini ifade etti.

Bu açıklamaların ardından Aydıncık ve Gülnar’a bağlı oda başkanlarından da Talat Dinçer’e destek açıklaması gelmişti.

KULİSLER İDDİA ETTİ: “TALAT DİNÇER BİR ADIM ÖNDE”

Genel Kurul öncesinde yapılan bu açık destek açıklamalarının ardından mevcut başkan Dinçer’in, karşısına aday olan Zafer Çekmez’e karşı bir adım önde olduğu iddiası da kulislerde yüksek sesle konuşulmaya başlandı bile.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

ESOB’DA GERİ SAYIM BAŞLADI! DİNÇER Mİ, ÇEKMEZ Mİ? İBRE KİMDEN YANA? için 1 yorum

  1. Mustafa canciğer dedi ki:

    Tabiki talat Dinçer inşallah kazanacak

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle