Hoşgeldiniz  

DENİZKIZI A.Ş’DE FİŞLEME SKANDALI BÜYÜYOR… SÖZLER TUTULMADI, MUHTAR ŞEZLONGLARI TOPLATTI

admin | 02 Temmuz 2019 | Dünya, Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

DENİZKIZI A.Ş’DE FİŞLEME SKANDALI BÜYÜYOR… SÖZLER TUTULMADI, MUHTAR ŞEZLONGLARI TOPLATTI

Belediye iştiraklerinden Denizkızı A.Ş’de bazı personellerin plaj sorumluları tarafından “MHP Militanı, AKP Partizanı ve CHP’li değil” kodlarıyla fişlenerek işten çıkarılmalarının ardından ortalık karıştı. Akrabaları da haksız fişlemelerle işten çıkarılan Ayaş Mahalle Muhtarı Bayram Kurt’a Denizkızı A.Ş tarafından verilen sözler tutulmayınca, Yemişkumu Plajındaki şirkete ait şezlongların muhtar tarafından toplatıldığı öne sürüldü.

sansasyonelhaber.net / ÖZEL HABER – Sansasyonel Haber, Belediye iştiraklerinden Denizkızı A.Ş.’de fişleme skandalı ortaya çıkarmıştı. Şirket bünyesinde çalışan işçilerin siyasi görüşlerine göre fişlendikten sonra işten çıkarılmaları şok yaratmıştı.  Sansasyonel Haber Merkezi’ne ulaşan belgede belediye iştiraklerinden Denizkızı A.Ş’de mevsimlik olarak çalışan işçiler hakkında tutulan tutanakta yer alan fişlemeler net bir şekilde görülmüştü. Öyle ki fişlemenin ardından  “olumsuz” olarak işaretlenen personellerin de işten çıkarılması ayrı bir skandal olarak göze çarptı.

ŞİRKET YETKİLİLERİ MUHTARA SÖZ MÜ VERDİ?

Ayaş Mahalle Muhtarı Bayram Kurt’un akrabaları da fişleme skandalından nasibini almış ve işten çıkarılmışlardı. Bunun üzerine Denizkızı A.Ş yetkilileriyle görüştüğü öne sürülen Muhtar Kurt’un fişlemeyi yapan 8 personelin de işten çıkarılmasını istediği iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Denizkızı A.Ş yetkililerinin de Muhtar Kurt’a “Tamam çıkartacağız” demesi daha büyük bir felaket olarak kent gündemindeki yerini almıştı.

ESNAFTAN ŞOK HAREKET… ŞİRKET ŞEZLONGLARI TOPLATILDI

Geçtiğimiz hafta Muhtar Bayram Kurt istediği talepler gerçekleştirilmeyince bu sabah Yemişkumu Plajı karıştı. Yemişkumu Plajı’nda 252 metrekare kullanım hakkı bulunan Denizkızı A.Ş, daha önce Muhtar Bayram Kurt’un girişimlerinin ardından yerli esnafın sahile şezlong indirmemiş, şirket de komple plaj boyuna şezlong indirmişti. Bu sabah saatlerinde yerli esnafın tekrardan şezlonglarını sahile serdiği ve 252 metrekare dışında kalan şirket şezlonglarının yine esnaf tarafından toplatılması şok yarattı.

Yemişkumu esnafının Muhtar Bayram Kurt’la görüştükten sonra Denizkızı şezlonglarını kaldırdığı öne sürüldü.

Şimdi gözler Denizkızı A.Ş yönetimine çevrildi. İddia edildiği gibi Ayaş Muhtarı Bayram Kurt’a verilen tutanağı tutan 8 personelin işten çıkartılıp çıkartılmayacağı merakla bekleniyor.  

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

DENİZKIZI A.Ş’DE FİŞLEME SKANDALI BÜYÜYOR… SÖZLER TUTULMADI, MUHTAR ŞEZLONGLARI TOPLATTI için 3 Yorum

  1. Eski Mersinli dedi ki:

    Fişlemenin içinde meclis üyesi Mehmet roka vardır ve Vahap Seçer kandırıyor ve Vahap bey farketti Mehmet roka uzaklaştı

  2. Gerçek mersinli dedi ki:

    Fişlemenin içinde meclis üyesi Mehmet roka vardır ve Vahap Seçer kandırıyor ve Vahap bey farketti Mehmet roka uzaklaştı

  3. Tarsus eski Ömerli dedi ki:

    Fişlemenin içinde meclis üyesi Mehmet roka vardır ve Vahap Seçer kandırıyor ve Vahap bey farketti Mehmet roka uzaklaştı

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.