Hoşgeldiniz  

AK PARTİ MERSİN ADAY ADAYI VE İŞKUR GENEL MÜDÜRÜ UZUNKAYA’DAN PARTİSİNE SERT İSTANBUL YORUMU

admin | 24 Haziran 2019 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

AK PARTİ MERSİN ADAY ADAYI VE İŞKUR GENEL MÜDÜRÜ UZUNKAYA’DAN PARTİSİNE SERT İSTANBUL YORUMU

Seçim sonrası paylaşım yapan 7 Haziran seçimlerinde AK Parti mersin Milletvekili Aday Adayı olan İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, “İçimizdeki beyinsizler yüzünden sen bizleri helak etme Allah’ım” ifadesini kullandı.

Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul seçimini kazanması, AK Parti cephesinde tartışmaları başlattı. Yenilgi nedeniyle ilgili çeşitli yorumlar yapılıyor.

7 Haziran 2015’te gerçekleştirilen seçimler öncesinde AK Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı olan İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya’dan, seçim sonrası tepki çeken bir yorum geldi.

“İÇİMİZDEKİ BEYİNSİZLER YÜZÜNDEN”

Cafer Uzunkaya paylaşımında, “İçimizdeki beyinsizler yüzünden sen bizleri helak etme Allah’ım. Hak ve hakikat namına, aziz milletim ve ülkem için ihlasla çalışanlar her daim kazanmakta. Riyakar mütekebbirlerse, hiç kazanmadı ki. Artık başarısızlıkların müsebbipleriyle çözüm ve çıkış yolları konuşulmasın.” ifadelerini kullandı.

SEÇİM YENİLGİSİNİ AYETİ KERİMEYLE AÇIKLADI

Müdür Uzunkaya, AK Parti’nin İstanbul’da seçimleri büyük farkla kaybetmesiyle ilgili tweet atarken, A’râf Suresi 155. ayetten alıntı yaptı…

“Mûsâ tayin ettiğimiz vakit ve yerde bulunmak üzere kavminden yetmiş adam seçti. Onları o müthiş deprem yakalayınca Mûsâ dedi ki: “Ey rabbim! Dileseydin onları ve beni daha önce helâk ederdin. İçimizdeki beyinsizlerin işledikleri yüzünden bizi helâk edecek misin? Bu iş, senin imtihanından başka bir şey değildir; onunla dilediğini saptırır, dilediğini de doğru yola iletirsin. Sen bizim velîmizsin. Artık bizi bağışla ve bize acı! Sen bağışlayanların en iyisisin.”

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.