Hoşgeldiniz  

PES ARTIK… CHP’Lİ SEÇER, AİLE ŞİRKETİNİN İŞLERİNDE BELEDİYE ARAÇ VE İŞÇİLERİNİ KULLANIYOR!

admin | 09 Mayıs 2021 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in belediye kaynaklarını aile şirketi için kullandığı iddiaları, bugün ortaya çıkan bir görüntüyle ete kemiğe büründü. Belediye personelleri, belediyeye ait hizmet aracıyla Seçer’in aile şirketinin yol tanıtım tabelası dikerken görüntülendi.

Büyükşehir Belediye başkanlığı koltuğunda 2. Yılını dolduran CHP’li Vahap Seçer, yine bir skandalla gündeme geldi.

Belediyeye ait resmi plakalı hizmet aracı ve içindeki belediye personelleri Seçer’in “özel işini” yaparken görüntülendi. CHP’li Vahap Seçer’in aile şirketinin yol tabelasının belediye işçileri tarafından belediye hizmet aracı kullanılarak bölgeye getirildiği ve yerine dikildiği fotoğraflarla görüntülendi.

TABELA DA MAKİNE İKMAL’DE Mİ ÜRETİLDİ?

Büyükşehir personel ve araçlarını kendi şirketi için kullanmaktan çekinmeyen CHP’li Seçer’in görüntülerde yer alan yeni yapılmış tabelanın da Makine İkmal Biriminde yapıldığı öne sürüldü.

2. BOLTAÇ VAKASI… BU SEFER VAHAP SEÇER!

CHP’li yönetimin buna benzer skandalı da daha önce Tarsus Koordinasyon Sorumlusu ve Tarsus Meclis Üyesi Ali Boltaç’la gündeme gelmişti. Boltaç da büyükşehir araç ve personellerini kendi inşaatının peyzaj düzenlemesini yaptırırken görüntülenmişti.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

PES ARTIK… CHP’Lİ SEÇER, AİLE ŞİRKETİNİN İŞLERİNDE BELEDİYE ARAÇ VE İŞÇİLERİNİ KULLANIYOR! için 2 Yorum

  1. Murat çakaş dedi ki:

    Bu resmi çeken arkadaş o tabelanin 5 senedir orda oldugundan haberi yok heralde macera ariyorsan kardeşim şu pandemi günlerinde gel ben sana çekilecek çok resim potansiyeli göstereyim şeçer tarimin bin tl lik tabela için imkan aramaz rahat ol kardeşim

  2. Rehber dedi ki:

    Yok canım daha neler o kadar da minnet etmez herhal de…

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle