Hoşgeldiniz  

MHP’DE 3. CHP SKANDALI: MHP TARSUS İLÇE YÖNETİCİSİNİN OĞLU BÜYÜKŞEHİR’E PSİKOLOG OLARAK ALINDI!

admin | 21 Haziran 2021 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

CHP’li Vahap Seçer’in Cumhur ittifakının Mersin’deki büyük ortağı MHP ile “aşırı samimi” diyalogunda şok bir gerçek daha ortaya çıktı. MHP Tarsus İlçe Yönetim Kurulu üyesinin oğlunun Büyükşehir’de psikolog olarak görev başı yaptırılması Seçer kıyımın uğrayan binlerce ülkücü işçide bomba etkisi yarattı.

Cumhur ittifakının ortağı MHP’de, CHP’li belediyelerle olan birliktelik artık açık açık ortaya çıkmaya başladı. CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in önceki dönemde işe alınan milliyetçi/muhafazakar kökenli işçilere uyguladığı kıyım ve mobbinge karşı Cumhur ittifakının yeterli tepki göstermediği iddiaları artık yüksek sesle dillendirilirken, bu iddiaları kanıtlayan hareket yine MHP’li Büyükşehir Meclis üyesinden gelmişti.

İLK ŞOK BOZYAZI’DA: MHP’Lİ MECLİS ÜYESİNİN DÜĞÜNÜ CHP’Lİ SEÇER ŞOVUNA ÇEVRİLDİ

MHP’li Bozyazı ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Turhan Tuna’nın nikahında MHP’li tüm belediye başkanları davetliyken CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e nikah kıydırılması ve Bozyazı’daki düğünün CHP örgütleri tarafından Vahap Seçer şova dönüştürülmesi, Cumhur ittifakı destekçisi vatandaşlarda büyük tepkiye neden olmuştu.

MHP’DE 2. ŞOK: İLÇE BAŞKANI VE MECLİS ÜYESİ CHP’Lİ TARSUS BELEDİYESİNE DAMADINI YERLEŞTİRDİ

Bu olayın yankısı sürerken, bir şok haber de CHP’li Tarsus Belediyesinden geldi. MHP Tarsus İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Çelik’in damadının CHP’li Tarsus Belediyesinde işe yerleştirdiği haberi özellikle ülkücü camiada bomba etkisi yarattı.

MHP’li Çelik geçen dönemde de kızını Tarsus Belediyesinde işe yerleştirmişti.

MHP’DE TARTIŞMA YARATAN YENİ ŞOK: TARSUS İLÇE YÖNETİCİSİNİN OĞLU, BÜYÜKŞEHİR’DE PSİKOLOG OLARAK İŞBAŞI YAPTI

Seçer’in göreve gelmesinin ardından binlerce ülkücü işçi kıyıma uğramıştı. Seçer yönetimi tarafından türlü iftiralarla işlerini kaybeden ülkücü işçilerin, mahkemeyi kazansalar da Seçer tarafından işe dönmelerinin önü kapatılmıştı.

Ülkücü personele Büyükşehir’de uygulanan mobbing ve kıyım ülke gündemindeki yerini korurken, ülkücü işçilere MHP cenahından gelen yeni bir haber adeta bomba düşürdü. Siyasi tercihlerinden dolayı işlerinden edilen işçiler, MHP Tarsus İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tepretmez’in psikolog olan oğlunun Büyükşehir’de iş başı yaptırılması haberiyle yıkıldı.

MHP’li Yöneticinin oğlunun Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nda görevlendirilmesi, ülkücü camiada bir kez daha Cumhur-Seçer ilişkisinin sorgulanmasına yol açtı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle