Hoşgeldiniz  

KENDİ KABUL EDEMESE DE MTSO’DA AŞUT DÖNEMİ RESMEN KAPANDI

admin | 06 Nisan 2018 | Dünya, Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Bugün gerçekleştirilen seçimlerin ardından MTSO’da Şerafettin Aşut dönemi resmen kapandı. Aşut’lu MTSO, en çok eleştirilen dönem olarak Mersin İş dünyası tarihine geçti.

Bugün gerçekleştirilen seçimlerin ardından MTSO meclis üyeleri, yeni dönem başkan ve ekibini belirlemiş oldu. Mersin iş dünyası, kaptan koltuğuna Ayhan Kızıltan ve ekibini oturttu.

 

Bu sonucun ardından 2009 yılından bu yana MTSO Başkanlığını yürüten Şerafettin Aşut devri de resmen sona erdi. Dönemin MTSO Başkanı Kadri Şaman’ın vefatıyla boşalan koltuğa yönetim kurulu üyelerinin seçimiyle oturan Şerafettin Aşut, uygulamalarıyla MTSO tarihinin en çok eleştirilen başkanı oldu.

 

Bugünkü seçimlerde aday olmayan ancak Ayhan Kızıltan ekibini destekleyen Aşut’un bugün gerçekleştirilen seçimlerin ardından Kızıltan’ın başarısını bile kendine mal etmekten çekinmedi. Aşut, seçim sonuçlarının açıklanmasıyla “Ekibimle gurur duyuyorum” diye paylaşımda bulunmasını bazı meclis üyeleri başrolü kaptırdı hala rol peşinde şeklinde yorumlandı.

 

“ESKİ BAŞKAN” ŞERAFETTİN AŞIUT KİMDİR?

 

28.07.1960 Eskişehir Doğumludur. Liseyi Mersin’de tamamladı. 1978 yılında kurduğu şahıs firmasıyla iş dünyasına adım atan Şerafettin Aşut, 1983 yılından bu yana da Aşut Fiberglass Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de iş hayatına devam etmektedir.

 

Şerafettin Aşut, 2009’dan bu yana MTSO Başkanlığı görevini yürütmekteydi. Aşut evli ve iki çocuk babasıdır.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

KENDİ KABUL EDEMESE DE MTSO’DA AŞUT DÖNEMİ RESMEN KAPANDI için 1 yorum

  1. Bedocan dogar dedi ki:

    Kendi kabullenemesede diye haber yapmışsınız adam .Aday olmayan adama manuplasyon haber yapiyorsunuz . Ayhan Kızıltan kadrosu kimin kadrosu zaten gerçekçi olun biraz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle