Hoşgeldiniz  

BOMBA ÖTESİ İDDİA: SEÇER, FETÖ’YE SICAK BAKIYORMUŞ… BUNU DİYEN CHP’Lİ VEKİLMİŞ!

admin | 23 Kasım 2021 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Sabah Gazetesi Yazarı Ersin Ramoğlu CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’le ilgili öyle bir iddia ortaya attı ki, CHP camiası Ramoğlu’nun bahsettiği “eski vekilin” kim olduğunun peşine düştü.

İktidara yakınlığıyla bilinen Sabah Gazetesi’nin yazarlarından Ersin Ramoğlu, yazdığı köşe yazısında CHP’li Vahap Seçer’le ilgili şok bir iddia ortaya attı.

Ramoğlu, Seçer’in FETÖ’ye sıcak baktığını öne sürerken, bu iddiayı da “eski bir CHP’li vekil arkadaşının” söylediğini kaydetti.

Ramoğlu, “Mersin’in CHP’li Başkanı Vahap Seçer hastalık düzeyinde kendini beğenmiş biridir. İnsanlara tepeden bakma alışkanlığı var. Eskiden onu ‘zehirci’ olarak bilirlerdi… Şimdi 350 milyonluk hikâyeler yazıyor. Darbe öncesine kadar Taraf ve Zaman gazeteleri okurmuş. FETÖ’ye de sıcak bakarmış, Bunu biz değil CHP’li bir vekil arkadaşı söylüyor” iddiasını köşesine taşıdı.

CHP KARIŞTI: “KİM BU VEKİL?”

Ersin Ramoğlu’nun bu iddiasının ardından CHP kulisleri karıştı. CHP koridorlarında Ramoğlu’nun bahsettiği Seçer’in FETÖ ilişkisini gündeme getiren “CHP’li eski vekilin” kim olduğu büyük tartışma yarattı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

BOMBA ÖTESİ İDDİA: SEÇER, FETÖ’YE SICAK BAKIYORMUŞ… BUNU DİYEN CHP’Lİ VEKİLMİŞ! için 1 yorum

  1. Musalla dedi ki:

    Sabah gazetesini tebrik ederim asıl şu anki genel sekreterin eskiden sahip olduğu Güvenilk Şirketi TOK Güvenilk ortağı eski fetö cu bir emniyet müdürünü Oglu mu ????

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle