Hoşgeldiniz  

BOMBA İDDİA… BÜYÜKŞEHİR’DE 480 KİŞİLİK ÇIKIŞ LİSTESİ HAZIRLANDI!

admin | 28 Temmuz 2021 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Korona virüs salgını ekonomik tedbirleri kapsamında uygulanan işten çıkarma yasağının sona ermesinin ardından CHP’li Büyükşehir yönetiminin işten çıkartılmasını istediği personel listesini kesinleştirdiği ve adı listede yer alan personellere aybaşı itibariyle tebligatların yapılacağı öne sürüldü.

Göreve geldiği günden bu yana önceki dönem işe alınan milliyetçi/muhafazakar işçilere uyguladığı kıyım ve işten çıkarma yasağının gelmesiyle de işçilere yaşatılan mobbinglerin son durumuyla ilgili flaş iddia ortaya atıldı.

Korona virüs salgını döneminde ekonomik destek tedbirleri kapsamında yer alan kısa çalışma ödeneği, ücretsiz izin desteği ve işten çıkarma yasağının sonlanmasının ardından CHP’li Büyükşehir yönetimi ilk olarak kısa çalışma ödeneği ve ücretsiz izin desteğinden yararlanan işçilere iş başı yaptırmamış, hemen yıllık izne çıkartmıştı.

HEM BÜYÜKŞEHİR HEM MESKİ İÇİN LİSTE HAZIRLANDI

Taş Bina’ya yakın kaynaklar, CHP’li üst yönetimin daire başkanlarından çıkış listesi istediği, daire başkanları da kendi bölümlerindeki personel listelerini tamamlayarak, üstlerine sunduğu iddiası Taş Bina’yı ve MESKİ’yi salladı.

YILLIK İZİNDE OLAN DA VAR, HALİHAZIRDA ÇALIŞAN DA…

Toplam 480 kişilik listenin hazırlandığını öne süren kaynaklar, yıllık izne çıkartılan işçilerin yanı sıra halihazırda çalışan işçilerin de listede yer aldığını iddia etti.

YILLIK İZİNDE OLAN PERSONELE ÇIKIŞ TEBLİGATI İZNİ BİTTİĞİ GÜN VERİLECEK!

Çalışan personele aybaşında, yıllık izinde olan personele de işbaşı yapması gereken tarihe göre tebligatın yapılacağını öne süren Taş Bina’ya yakın kaynaklar, CHP’li Seçer yönetimin bu sayede toplu çıkış yapmamış olacağını ve işçi çıkarmalarla ilgili müfettiş incelemesi geçiren yönetimin dikkatleri üzerlerine çekmeyeceği planını yaptıklarını ileri sürdü.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

BOMBA İDDİA… BÜYÜKŞEHİR’DE 480 KİŞİLİK ÇIKIŞ LİSTESİ HAZIRLANDI! için 1 yorum

  1. Sebilli dedi ki:

    Eski sebil belediye başkanını şuanki MHP Tarsus ilçe başkanın kızına damadına hiç bir şey olmaz MHp üst düzeyinin çocuklarına bir şey olmaz olan bizimki garibanlar işten çıkartılır

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle