Hoşgeldiniz  

ANAMUR BELEDİYE BAŞKANI TÜRE “FACE”DEN MALVARLIĞINI AÇIKLADI!

admin | 07 Mart 2018 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

İyi Partili Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, bayram değil seyran değil, facebook üzerinden Tapu’da kayıtlı taşınmazlarını paylaştı, üstüne “malvarlığım” yazdı. Şimdi Anamurlular, yarım yamalak ve gayrı ciddi verilen bu mal bildiriminin “tam karşılığının” ne zaman açıklanacağını merakla bekliyor.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, MHP’den istifa ederek İyi Parti saflarına katılmıştı. Bu hamlesinin ardından Anamur’daki siyasi ikbali de inişe geçen Türe, gündeme gelebilmek için yine “tuhaf” hareketlerinden birini daha yaptı.

 

Daha önce Mahsun Kırmızıgül’ün oynayıp yönettiği “Vezir Parmağı” filmini Kırmızgül’ün PKK sempatizanı olduğunu iddia ederek Anamur’da oynanmasına müsaade etmeme şovuyla gündeme gelmeye çalışan Türe, kente çalışmak için gelen Suriyelileri “sınır dışı” ettirmesiyle de gündem yaratmaya çalışmıştı. Türe şimdilerde durduk yere e-devlet’ten aldığı Tapu kayıtlarını paylaşarak “Malvarlığım” diye paylaşmasıyla konuşulmaya başlandı.

 

E-devlet’ten aldığı adına kayıtlı 3 adet taşınmazın bildiriminin altına kendi el yazısıyla “Bir adet Binek araç” yazarak “Malvarlığım” diye paylaşım yapan Türe’nin bu hareketi Anamur’da şaşkınlıkla karşılandı.  Türe’nin malvarlığı şovunu gereksiz ve eksik bulan vatandaşlar, “Başkan Bey malvarlığını açıklayacaksa bunu tam anlamıyla usulüne uygun yapmalıdır. Seçimle belediye başkanlığı görevine gelen Türe, tüm taşınmazlarını, banka hesaplarını, eşinin adına olanlar da dahil açıklamalıdır ki, yerini bulsun. Yoksa 3 tane tapuyu, altına da kalemle yazılmış binek araç diyerek, hemşerileriyle dalga geçer gibi hareketlere girişmesine gerek yok” diyerek tepki gösterdiler.

 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

ANAMUR BELEDİYE BAŞKANI TÜRE “FACE”DEN MALVARLIĞINI AÇIKLADI! için 1 yorum

  1. Turhan bahar dedi ki:

    Hiçbir kimse haksız elde ettiği kazançları kendi üzerine almaz . Örneğin Anamurspora bağış adı altında müteahhitlerden toplanan rüşvetler Nerede ? Anamursporun başkanı Mehmet Türe’ye sorulduğunda paraların nerede olduğu ortaya çıkar . Bu tür insanlar malvarlıklarını tapuları akrabalarının , yakınlarının üzerine yapar . Bu 3 tapu ve binek araç kayıt altında olan tapulardır. Kayıt dışı olan tapular daha sonra ortaya çıkar . Vatandaştan para toplayarak MHP parti binası yaparız diye 3 katlı bina yaptılar , bu binanın tapusunu bir yandaşının üzerine yapmış .Görünüşte Mhp parti binası gibi görünüyordu . Mhpden ihraç edilince o binayı iyi partiye tahsis etmeye çalıştı . O zaman binanın kimin üzerine olduğu ortaya çıktı . Bunlar sadece bir tanesi bunun gibi niceleri var . Müteahhitlere ver ruhsata, al daireyi yandaşının üzerine . Ben bu konularla ilgili daha önce bimere , cimere, içişleri bakanlığına , adalet bakanlığına , cumhuriyet savcılığına şikayette bulunmuştum . Kayıtlarda görünür . Sayın Başkan bilmeyenleri kandırırsın ama bizim bu laflara karnımız tok . Milleti kandırırsın ama Allahı nasıl kandıracaksın .

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle