Hoşgeldiniz  
çamlıca kitap, ücretsiz kargo

AK PARTİ BOZYAZI’DA İSTİFA ŞOKU

admin | 25 Aralık 2016 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Türkiye genelinde Genel Merkez tarafından en başarılı kadın kolları seçilen Ak Parti Bozyazı İlçe’de Kadın Kolları Başkanı Saniye Aygan’ın istifasının şoku yaşanıyor. Aygan’ın uzun süredir İlçe Başkanı Celalettin Muz’un istifa baskısı altında çalıştığı, en sonunda dayanamayarak istifa ettiği öne sürüldü.

ayganbozyaziistifa

Ak Parti Bozyazı İlçe Teşkilatı’nda İlçe Kadın Kolları Başkanı Saniye Aygan’ın istifasının şoku yaşanıyor.

Genel Merkezi tarafından kurulan Teşkilat Performans Sistemi (TPS) verilerine göre Türkiye 1.si seçilen Ak Parti Bozyazı İlçe Kadın Kollarının Başkanı olan Aygan’ın uzun süredir İlçe Başkanı Celalettin Muz’la sorunlar yaşadığı biliniyordu.

 

İlçe Başkanı Muz’un defalarca Aygan’dan istifasını istediği çeşitli zamanlarda kulislerde iddia ediliyordu. Başkan Celalettin Muz ile yola çıkan ekibin şu an Muz’un yanında olmadığına dikkat çeken partililer, “İlçe Başkanı yola çıktığı, kendisine ilçe başkanlığı konusunda yardımcı olan ekip yanında yok. En başarılı kadın kolları başkanı Bozyazı’da ama Başkan Saniye Hanım’ı kovmaktan beter etti. Telefonlara çıkmayan, vatandaşların sorunuyla ilgilenmeyen, dükkanından çıkmayıp vatandaşın arasında oturan adam hala görevde, vatandaşla iç içe sorun çözmek için mücadele veren Kadın Kolları başkanımız artık o görevde değil. Yazık oldu” şeklinde görüş belirttiler.

4650 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
fazilet kitap osmanlı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2012 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
mp3 indir