Hoşgeldiniz  

BÜYÜKŞEHİR, DOLANDIRICILARA KARŞI VATANDAŞLARI UYARDI

admin | 16 Ocak 2017 | Genel, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Son günlerde Mersin Büyükşehir Belediyesi yöneticilerinin isimlerini kullanarak para ve nakdi yardım talebinde bulunulduğu yönündeki duyumlar üzerine vatandaşların doğru bilgilendirilmesi amacıyla yazılı bir açıklama yapıldı.

dolandırıcıbüyükşehirisimkullanma

Belediye yöneticilerinin bu yönde herhangi bir maddi talebinin olmadığı ve olamayacağı belirtilen açıklamada kendilerine böyle bir talepte bulunulan vatandaşların, arayanların numaralarını emniyete bildirmeleri ve savcılığa suç duyurusunda bulunması istendi.

 

Yapılan açıklamada; “Belediyemiz Genel Sekreteri, Genel Sekreter Yardımcıları ve daire başkanlarının isimlerini kullanarak çeşitli yardım kuruluşlarına yardım topladıkları iddiasıyla vatandaşlarımızdan para ya da nakdi yardım talep edildiği film izle türkçe dublaj duyumları alınmaktadır. Belediye yöneticilerimiz tarafından böyle bir talep olmamıştır. Böyle bir talep asla söz konusu olamaz. Belediye yöneticilerimizin isimlerini kullanarak bu ve benzeri taleplerle kendilerine 2016 filmleri telefon açılan vatandaşların, arandıkları telefon numarası ile birlikte emniyete ve savcılığa suç duyurusunda bulunmaları önem arz etmektedir. Büyükşehir Belediye yetkililerimiz kendilerine ulaşan ihbarları yetkili mercilere iletmektedirler. Vatandaşlarımızın mağduriyete uğramamaları için duyarlı ve dikkatli olmaları rica olunur. filmizle Vatandaşlarımızın bilgisine sunulur” ifadelerine yer verildi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle