Hoşgeldiniz  

BERBER CAMİASI BAYRAM EDİYOR… ATICI İÇİN SİNEKKAYDI GÜNLER BAŞLIYOR!

admin | 16 Temmuz 2018 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

15 Temmuz hain terör örgütü FETÖ’nün kalkışma girişiminin ardından başlatılan OHAL’i protesto etmek içiğn sakallarını uzatan CHP’nin eski Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, OHAL’in kaldırılacağı 19 Temmuz’da sakallarını kestirecek.

15 Temmuz askeri darbe girişiminden 5 gün sonra, 20 Temmuz 2016’da ilan edilen OHAL, bugüne kadar üçer aylık sürelerle 7 kez uzatıldı. 2 yılı geride bırakan OHAL, yeniden uzatılmayacağı için 18 Temmuz gecesi kendiliğinden kalkacak. OHAL’in kalkmasının ardından tepki olarak 2 yıldır sakalını uzatan CHP’li Atıcı da sakalını kesecek.

 

OHAL kalktıktan bir gün sonra Ankara’da olacağını söyleyen Atıcı, “Söz verdiğim gibi, OHAL’in bittiği gün sakalımı kestireceğim” dedi.

 

Gazete Duvar’a konuşan CHP’nin eski Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, “Yaptığım protestonun bir anlamı olduğunu, bir işe yaradığını düşünüyorum. Ama çok da ıstırap çektim. Yüzümün kanadığı oldu. Bakımı zaman aldı. Olsun! Bir yük çektik ama anlamlı, onurlu bir duruş sergiledik. Her şeyden önce sözümüzde durduk. OHAL kalkınca keseceğim dedim, söz verdiğim gibi OHAL’in kalktığı gün keseceğim” açıklaması yaptı.

 

MECLİS BERBERİNDE KESTİRECEK!

 

Atıcı şöyle devam etti: “OHAL’in kalkacağı gün bazı işlerim nedeniyle Ankara’da olacağım. Meclis berberinde kestirmeyi düşünüyorum. Çocuklarım çok istedi, “Baba bize bırakır mısın” dediler. Kesilen sakalı ne yapacağımı henüz bilmiyorum ama sanırım hepsini çöpe atmaya kıyamam, bir tutamını hatıra olsun diye, ibreti alem olsun diye saklayabilirim.”

 

SAĞLIK BAKANI OLABİLMEK İÇİN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLMAMIŞTI!

 

Aytuğ Atıcı 24 Haziran seçimleri öncesinde aday adayı olmamıştı. Aytuğ Atıcı “Ben seçimden sonraki CHP iktidarında Sağlık Bakanı olacağım. O yüzden vekillik başvurusunda bulunmadım. Bunu Genel Başkan’a da söyledim” diyerek aday olmama gerekçesini açıklamıştı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle