Hoşgeldiniz  

ULUSAL BASIN YERDEN YERE VURDU: “MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN FUHŞA TEŞVİK!”

admin | 12 Aralık 2019 | Dünya, Genel, Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Mersin Büyükşehir Belediyesi büyük bir rezalete imza attı. Belediye tarafından Mersin Üniversitesi kampüsünde “Güvenli cinsellik” adı altında prezervatif dağıtılarak gençler alenen fuhşa teşvik edildi.

CHP’li belediyelerin skandallarına her gün bir yenisi eklenirken Mersin’den ‘bu kadar da olmaz dedirten’ görüntüler geldi. Akit Gazetesi’nde yer alan habere göre, 1 Aralık Dünya AIDS Günü münasebetiyle Mersin Büyükşehir Belediyesi; Mersin Üniversitesi, Dünya Nüfus Fonu, Türkiye Aile Planlaması Vakfı, Sağlık Bakanlığı ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte HİV/AİDS’te Tanı ve Doğru Bilgilendirme Çalıştayı düzenledi.

ÖĞRENCİLERİ ALENEN FUHŞA TEŞVİK ETTİLER!

CHP’li belediye çalıştay kapsamında ‘güvenli cinsellik’ adı altında Mersin Üniversitesi kampüsünde ‘prezervatif’ dağıttı.

Yazılı ve görsel medya aracılığıyla özellikle genç nesil ahlaksızlığa teşvik edilerek fuhuş ve evlilik dışı ilişkiler normalleştirilmeye çalışılırken, CHP’li belediye de üniversite kampüsünde gençlere ‘prezervatif’ dağıtarak küresel çapta işletilen toplum ahlakını bozma planına çanak tuttu.

ÜLKÜ OCAKLARI TEPKİ GÖSTERDİ

Öte yandan dağıtımın yapıldığı esnada Mersin Üniversitesi Ülkü Ocakları Teşkilatı’ndan olduğu iddia edilen bir grup duruma tepki gösterdi.

Gençleri alenen fuhşa ve zina yapmaya teşvik eden CHP’li belediyenin bu skandalı sosyal medyada da büyük tepki çekti. Vatandaşlar, “Mersin Üniversitesi içinde Cumhuriyet Meydanı’nda prezervatif dağıtımından görüntüler Mersinimize yakışmıyor. Üniversitenin ilim irfan yuvası olması gerekirken kampüslerde böylesi görüntüleri görünce insan üzülüyor. Vay ki ne vay. Yazık.” yorumunda bulundu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

ULUSAL BASIN YERDEN YERE VURDU: “MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN FUHŞA TEŞVİK!” için 2 Yorum

  1. Gülnarlı dedi ki:

    Fotoğraf bakınca doktor S.K var ne güzel Gizli tanık doktor üniversite kaput dağıtıyor yani prezarvatif yani kendine yakışanı yapıyor ana mesleğine dönmüş

  2. […] ULUSAL BASIN YERDEN YERE VURDU: “MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN FUHŞA TEŞVİK!”  Paylaş YazdırPDFE-Mail Etiketler: […]

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle