Hoşgeldiniz  

SEÇER’E SÖVEN, ÖZYİĞİT’İN YANINDA ÖDÜLLENDİRİLİYOR… İŞTE İSPATI!

admin | 06 Kasım 2019 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

CHP’den Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer hakkındaki uygunsuz paylaşımları sebebiyle ihraç istemiyle disipline sevk edilen ve soruşturma sonucunu beklemeden kendisi istifa eden Gazeteci Abdul Vahap Şehitoğlu’nun peyzaj mimarı eşi Deniz Şehitoğlu’nun bir başka CHP’li Belediye olan Yenişehir’de işe başlaması şok yarattı.

CHP’li Belediye Başkanları arasındaki “mücadele” su yüzüne de çıkmaya başladı. Daha önce CHP’li Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ile Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer arasındaki atışma, “zoraki” barış çubuğu yakmayla sonuçlanmıştı.

Şimdi ise CHP’li Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ile yine Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer arasındaki “mücadele” de son yaşanan gelişmelerle artık saklanamaz bir hal aldı.

SEÇER’E SAYDIRDI, YENİŞEHİR SAHİP ÇIKTI!

CHP’li Büyükşehir Belediyesi’nden iş umudu bulamayanlara kucak açmasıyla bilinen Yenişehir Belediyesi’nde belki de en “ağır” hamle Gazeteci Vahap Şehitoğlu’nun eşi Deniz Şehitoğlu’nun işe alınmasıyla geldi.

Sosyal medyada duyurulan Şehitoğlu’nun eşinin Yenişehir’de Park ve Bahçeler Müdürü olarak işe başlama haberi bu sefer sadece Büyükşehir çevresini değil CHP camiasını salladı. Çünkü Gazeteci Vahap Şehitoğlu üyesi olduğu CHP’de Vahap Seçer ve İl Başkanı Adil Aktay hakkındaki olumsuz paylaşımları sebebiyle partiden kesin ihraç istemiyle disipline sevk edilmişti. Disiplin soruşturmasını beklemeden istifa eden Vahap Şehitoğlu disiplin sürecini de kendisine kurulan kumpas” olarak nitelendirmişti.

Gazeteci Vahap Şehitoğlu, son dönemde özellikle CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer hakkındaki olumsuz paylaşımlarıyla CHP çevresince takip ediliyordu.

CHP’Lİ BAŞKANLAR BİRBİRLERİNE KARŞI KILIÇLARI ÇEKTİ!

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in de CHP’den Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e karşı davranış ve tutumu nedeniyle ihraç edilmesi gündeme gelen Şehitoğlu’nun eşini işe almasıyla, CHP içerisindeki “Başkanlar arasındaki” kıyasıya çekişmeyi ve ayrışmayı da gözler önüne serdi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

SEÇER’E SÖVEN, ÖZYİĞİT’İN YANINDA ÖDÜLLENDİRİLİYOR… İŞTE İSPATI! için 1 yorum

  1. Trabzon Akçaabatlı dedi ki:

    Abdullah beyin gözü zaten Vahap Başkanın koltuğunda bunu bilmeyen yok ki ondan dolayı park bahçelere eşinden dolayı bu bayanı atamıştır

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle