Hoşgeldiniz  

ÖNCE MHP’Lİ İL BAŞKAN YARDIMCISI ARDINDAN CUMHUR’A YAKIN MEDYA MHP’Lİ TOROSLAR BELEDİYESİ’Nİ YAZDI!

admin | 04 Nisan 2022 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MHP’li Toroslar Belediyesi’nin yaptığı “Kreş ve Gündüz Bakım Evi Hizmeti” alım işinin sürekli aynı firmaya verildiği ortaya çıktı. İddiayı belgeleriyle Cumhur ittifakına yakın medyanın gündeme getirmesi de akıllara MHP İl Başkan Yardımcısı Volkan Kurul’un MHP’li Toroslar Belediyesi ile ilgili sosyal medyada dolaşan bomba iddiaları alıntılayarak paylaşmasını akıllara getirdi.

Cumhur ittifakı desteğiyle kazanılan Atsız Afşın Yılmaz başkanlığındaki Toroslar Belediyesi ile ilgili yine bomba iddialar yine Cumhur ittifakı cephesinden geldi.

VARAN 1: İLK BOMBA MHP İL BAŞKAN YARDIMCISININ ŞOK PAYLAŞIM ALINTILAMASIYLA PATLADI!

Daha önce MHP İl Başkan Yardımcısı Volkan Kurul, partisinin belediyesi olan Toroslar Belediyesi ile ilgili sosyal medyada dolaşan ağır iddiaları destekleyerek paylaşmış ve paylaşımın üstüne “Vasıfsız elemanlara koltuk verip, ilin teslim edildiği şahıslar yetersiz ve umursamaz olursa böyle yazılar yayılır çoğalır” notuyla alıntılamıştı. Kurul’un bu paylaşımının ardından il yönetiminden istifası alınmış, MHP Mersin teşkilatının bazı ilçe başkaları ve Ülkü Ocakları tarafından “FETÖ’cü hesapları yaydırmakla” itham edilmişti.

VARAN 2: CUMHUR’A YAKIN SİTE BELGELERİ ORTAYA DÖKTÜ: SİZCE BU İŞTE DE GARİPLİK YOK MU?”

MHP’li Toroslar Belediyesi hakkında son iddia yine Cumhur ittifakına yakınlığıyla bilinen Birebir Haber İnternet Sitesi’nden geldi. Birebir Haber İnternet Sitesi, Toroslar Belediyesi’nin yaptığı “Kreş ve Gündüz Bakım Evi Hizmet Alımı” işinin sürekli aynı firmaya verildiğini belgeleriyle ortaya çıkardı. Cumhur ittifakına yakınlığıyla bilinen sitenin MHP’li Toroslar Belediyesi ile ilgili yaptığı şok paylaşım, MHP çevrelerince “2. Volkan Kurul vakası” olarak tanımlandı.

Birebir Haber’de yer alan habere göre, 2019’da ve 2020’de pazarlık usulü ile yapılan Kreş ve Gündüz Bakım Evi Hizmet Alımı işi, 2021’de 2 kere açık usul ile yine aynı firmaya verildi. Bu hizmet alımı için aynı kişiye kimi zaman pazarlıklı metot ile kimi zaman açık ihale usulü ile toplamda 5 milyon 747 bin liralık iş verildiği kaydedilen haberde, gerek pazarlık usulü gerekse de açık ihaleyle alınan ihalede ihaleye giren firma sayılarına da dikkat çekildi. İhalenin sürekli aynı kişide kalmasının dikkat çekici olduğu belirtilen haberde ihaleyle ilgili belgelerde tek tek sunuldu.

İŞTE O BELGELER:

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

ÖNCE MHP’Lİ İL BAŞKAN YARDIMCISI ARDINDAN CUMHUR’A YAKIN MEDYA MHP’Lİ TOROSLAR BELEDİYESİ’Nİ YAZDI! için 2 Yorum

  1. Musallı dedi ki:

    Haber yüzdeyüz doğru işi alan bayanını eşi eski Ocak başkanı Erol A bu Atsız bu Erol.A Ocak yönetimindeydi ve Devlwt bey muhalifidir ama bütün işlet Erol A ya

  2. Mustafa canciğer dedi ki:

    Yani bunda yanlış bişey yok bir firma işin erbabı ise alabilir tuna zamanında aynı başka firmalar alabiliyordu bunun neresi yanlış

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle