Hoşgeldiniz  

MHP’DE YENİ BAŞKAN ZEYNEL UĞUR GÖLGELİ OLDU

admin | 09 Temmuz 2017 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MHP’de görevden alınan il başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın yerine Zeynel Uğur Gölgeli atandı. Gölgeli’nin atanması MHP mersin camiasında büyük yankı buldu.

MHP Mersin’de il başkanlığı operasyonunun yankıları sürüyor. Atsız Afşın Yılmaz’ın Genel Merkez’in ani bir kararıyla görevden alınmasının ardından kısa bir süre sonra yeni il başkanı da açıklandı. MHP Genel Merkezinden yapılan açıklamaya göre Yılmaz’ın yerine Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zeynel Uğur Gölgeli getirildiği bildirildi. Gölgeli’ye mazbatası da MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin tarafından verildi.

 

Zeynel Uğur Gölgeli, Mersin’de daha önce Ülkü Ocakları İl Başkanlığı yapmış, Mart 2017’de de Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine atanmıştı.

 

#mersinegolgenyeter

 

Mersin’deki teşkilatların yakından tanıdığı bir isim olan Gölgeli’nin il başkanlığına getirilmesinin ardından sosyal medyada büyük yankı buldu. “Mersinegolgen yeter” hashtag’iyle açılan linklerde tebrikleri paylaşan partililer, yeni Başkan Gölgeli’nin başarılı olan inançlarını da dile getirdiler.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

MHP’DE YENİ BAŞKAN ZEYNEL UĞUR GÖLGELİ OLDU için 1 yorum

  1. İsim * dedi ki:

    afşin yılmaz referandumdan önce geldiydi yeni yani. acaba mersindeki hayır oranından ötürümü görevden alındı.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle