Hoşgeldiniz  

MECLİS’TE DİKKAT ÇEKEN DETAY: SEÇER’DEN MHP’Lİ TAT’A: “GÖZÜMÜN İÇİNE BAK VE SAMİMİYETLE SÖYLE, MAHMUT TAT OLARAK RET Mİ VERECEKSİN?”

admin | 16 Mayıs 2020 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Meclis’te en dikkat çeken diyalog CHP’li Vahap Seçer ile MHP’li Mahmut tat arasında yaşandı. Tat’ın açıkladığı ret kararına inanmak istemeyen CHP’li Seçer’den şok soru geldi: “Buna Mahmut Tat olarak ret mi vereceksin?”

Gergin geçen Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Olağanüstü Meclis Toplantısında CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile MHP Grup Başkanvekili Mahmut tat arasında yaşanan diyalog dikkatlerden kaçmadı.

CHP’li Vahap Seçer’in Cumhur ittifakı meclis üyelerine yönelik söylediği “Ankara’dan Mersin yönetilmez. Bu ret kararınız sizin değil, Ankara’dakilerin isteği. Geçen ki borçlanma İstanbul seçimleri yüzünden gitti, bu neye gidiyor?” çıkışının ardından söz alan MHP’li Mahmut Tat, hiç ummadığı bir karşılık aldı.

CHP’li Seçer’in sözlerini eleştiren MHP’li Tat, “Doğrudur, biz buraya bir karar alarak geldik. Kendi grubumuzda bu meclis toplantısıyla ilgili maddeleri aldık, detaylı araştırmaların ardından bir karar aldık. İl başkanımız başkanlığında toplantılar yaptık. Şimdi bu kararı arkadaşlarımızla oturduk, biz aldık” dedi.

“GÖZÜMÜN İÇİNE BAKARAK SÖYLE, SAMİMİ SÖYLE, AÇIK AÇIK SÖYLE!” DEFALARCA SORDU…

Bunun üzerine CHP’li Seçer, “Gerçekten bu ret kararında samimi misiniz?” diyerek Tat’a sordu. Sonra tekrardan Tat’a dönerek, “Siz Mahmut Tat olarak buna ret verecek misiniz” diye bir daha sordu.  Tat buna cevap vermeye çalışırken CHP’li Seçer bir kez daha araya girdi ve “Gözümün içine bakarak söyleyin, samimi olarak ret mi vereceksiniz?” diyerek sorusunu bir kez daha bastıra bastıra yineledi. Tat konuşurken bir kez daha araya giren Seçer, “Direk söyleyin direk, açıkça söyleyin ret mi vereceksiniz” diye bir kez daha sordu.

Tat bunun üzerine “Samimi olarak konuşuyorum ret vereceğiz” demesinin üzerine CHP’li Seçer, “Hiç inandırıcı değil” diyerek kestirip attı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

MECLİS’TE DİKKAT ÇEKEN DETAY: SEÇER’DEN MHP’Lİ TAT’A: “GÖZÜMÜN İÇİNE BAK VE SAMİMİYETLE SÖYLE, MAHMUT TAT OLARAK RET Mİ VERECEKSİN?” için 2 Yorum

  1. Yenimahalle Tarsus dedi ki:

    Vahap bey o kadar rahat konuşuyorki dogrudan teminler Meski sen ihaleler grup sözcüsüne giderse Vahap bey bu kadar rahat konuşur tabiki hayırlı işler Mahmut bey

  2. […] MECLİS’TE DİKKAT ÇEKEN DETAY: SEÇER’DEN MHP’Lİ TAT’A: “GÖZÜMÜN İÇİNE BAK VE SAM…  Paylaş YazdırPDFE-Mail Etiketler: […]

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle