Hoşgeldiniz  

İŞTE SEÇER YÖNETİCİLİĞİ! ÖZEL KALEM’İNİ YİNE GÖREVDEN ALDI… İLKİ 2 GÜN SÜRMÜŞTÜ BU KEZ 3 GÜN!

admin | 21 Nisan 2022 | Genel, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ismi skandallarla anılan Özel Kalem Müdürü Doğukan Uyan’ı bir kez daha görevden aldı. Kasım ayındaki Özel Kalem operasyonunu yüzüne gözüne bulaştıran Seçer, Uyan’ı 2 gün sonra tekrar yerine atamıştı. Bu kez 3 gün düşünen Seçer, Uyan’ı MESKİ’ye gönderdi.

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in yöneticilik problemleri yine Özel Kalem atamasıyla ortaya çıktı.

3 Kasım 2021’de adı skandallarla gündemden düşmeyen Özel Kalem Müdürü Doğukan Uyan’ı görevden alan Seçer, Uyan’ın yerine hemen Ezgi Ayhan’ı atamıştı. Doğukan Uyan’ın 2 gün süren uğraşları sonuç vermiş ve 5 Kasım 2021’de Ayhan’ın ataması iptal edilerek, Özel Kalem Müdürlüğü yetkisi bir kez daha Uyan’a verilmişti.

Bu dönemde de türlü dedikoduların kaynağı olan Doğukan Uyan için 18 Nisan’da yine Büyükşehir yandaşı basın tarafından “görevden alındı” iddiası ortaya atılmıştı. 3 gün boyunca Büyükşehir tarafından görevden alması yapılmayan Uyan için, iddialar artmış ve bir kez daha Özel Kalem’de görevde kalacağı öne sürülmüştü.

3 gün devam eden dedikodu çarkının ardından CHP’li Seçer yönetimi en sonunda karar verdi, bugün resmen Uyan’ı Özel Kalem görevinden aldı. Uyan’ın MESKİ’de görevlendirildiği de resmi yazıya eklendi.

Seçer’in Özel Kalem Müdürü olarak Serkan Altundeğer’i atadığı iddia edilse de resmi görevlendirmenin henüz yapılmadığı da sızan bilgiler arasında.

http://www.sansasyonelhaber.net/bomba-gelisme-chpli-secer-adi-skandallara-anilan-ozel-kalem-mudurunu-gorevden-aldi.html

http://www.sansasyonelhaber.net/yonetemiyorsunuz-beceremiyorsunuz-gorevden-aldi-yerine-adam-atadi-sonra-tekrardan-atadigini-aldi-ilk-adami-geri-atadi.html

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

İŞTE SEÇER YÖNETİCİLİĞİ! ÖZEL KALEM’İNİ YİNE GÖREVDEN ALDI… İLKİ 2 GÜN SÜRMÜŞTÜ BU KEZ 3 GÜN! için 3 Yorum

 1. Serkan saydam dedi ki:

  Peki silifkede önce ülkü ocakları başkanını işten çıkartan sonra arkasından ülkücü müdürleri görevden alan özel kalem müdürünü görevden alan başkan 🙂

 2. Nusret Yalçın dedi ki:

  Sürgünler işten çıkarmalar ve oluşan kamu zararı ,mobingler ne olacak ?

 3. Cansu58 dedi ki:

  Doğukan uyan eşini belediyenin mimar kadrosuna alıp, özel şöförüyle de eşine ayrıcalık tanıyordu.
  Kendi yakın arkadaşlarını yaş olarak da hiçbir tecrübeleri olmamasına rağmen iyi yerlere getirip kendilerinden yaşça büyük tecrübeli belediyeye faydası olan emekçi insanların işten çıkarılmasına sebep oldu.
  Ayrıca Vahap seçer gibi siyaset adamı bir insanın bu tecrübesiz yaşta ki kişilerin ailesine, yakın arkadaş çevresine ve mezhepcilik yaparak ayrımcılığa bu kadar öne çıkaranlara nasıl göz yumduğu anlamış değilim.
  Hak etmeyen insanları korudukça bizim gibi yıllarca Chp ye emek vermiş insanların harcanmasına göz yumarken en büyük zararıda kendisine vermiş oldu.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle