Hoşgeldiniz  

GELİRLER DÜŞTÜ, AYDINCIK’TAN YAZLIKÇILARA ÇAĞRI GELDİ: “NÜFUSUNUZU BURAYA ALDIRIN!”

admin | 16 Aralık 2019 | Genel, Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

İller Bankası’ndan gelen payı arttırmak isteyen Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan, ilçede yazlığı bulunanlara seslendi: “1. Adresinizi Aydıncık’a aldırın, gelin bu güzelliği yapın, biz de size rahat hizmet edelim!”

Yıl sonu hesaplanacak olan nüfus verilerini belediyeler yoğunlukla takip etmeye başladı. Nüfusa göre İller Bankası’ndan aldıkları paylar belirlenen belediyeler de ilçe nüfuslarını arttırmak için çalışmaları son düzlükte hızlandırdı.

Mersin’de nüfus bazında en küçük 2. ilçe olan Aydıncık’ta da Belediye Başkanı Ferat Aktan, nüfusu arttırmak için ilçede yazlığı bulunan “yazlıkçılara” seslendi. Başkan Aktan, yazlıkçılara 1. Adreslerini yazlıklarının bulunduğu Aydıncık’a aldırmaları için çağrıda bulundu.

YASAL BİR SIKINTI YOK!

Sosyal medya hesabı üzerinden çağrıda bulunan Aktan, “İlçemiz cennetin bir köşesi, özellikle evi burada olanlar, çok sitelerimiz var, kıymetli site sakinlerimiz bir çoğunuz büyük şehirlerde, illerde ikamet ediyorsunuz. Ankara’da, İstanbul’da, İzmir’de, Konya’da… Ancak bizim sizlere hizmet edebilmemiz açısından çok önemli bir konuda desteğinize ihtiyacımız var. Bildiğiniz gibi kişi sayısına göre ilçemiz İller Bankası’ndan pay almaktadır. Bu konuda nüfuslarınıza ihtiyacımız var. Bu açıdan nerede yaşıyorsanız yaşayın; 1.adresinizi Aydıncık’a aldırın. İkinci adresinizi de nerede yaşıyorsanız oraya aldırın. Herhangi bir yasal engel asla yok, dolayısıyla biraz fazla hizmet edebilmek adına bu konuda hassasiyet göstererek Aralık ayı sonuna kadar birinci adreslerinizi güzel ilçemiz Aydıncık’a aldırmanızı istirham eder, saygı sevgilerimi sunarım” dedi.

“GELİN BİR GÜZELLİK YAPIN!”

Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan açıklamasını şöyle tamamladı:

“Adres değişiklerinde değişikli yapıp Aydıncık’a aldırmanız için ilçemizden müracaat etmeniz yeterli. Gelin siz bu güzelliği yapın biz de gönül rahatlığı içerisinde paylarımızın artması sebebiyle hizmetimizi fazlasıyla yapalım. Şimdiden yapacağınız katkılar için teşekkür ediyorum.”

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

GELİRLER DÜŞTÜ, AYDINCIK’TAN YAZLIKÇILARA ÇAĞRI GELDİ: “NÜFUSUNUZU BURAYA ALDIRIN!” için 3 Yorum

  1. ziya dedi ki:

    Allah aşkına içme suyu borusuna ne olmuş bi anlatsa :)))))))))

  2. Ziya dedi ki:

    Işiniz gücünüz hile hurda be

  3. Zafer dedi ki:

    Ziyanın içip içip muz sırasından gelirken tüneli göremeyip arabayı pert ettiğini düşünürdür o :))

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle