Hoşgeldiniz  

DSP İL BAŞKANI MHP’Lİ TUNA’NIN FAÇASINI BOZDU! FLAŞ İDDİA….

admin | 27 Ocak 2019 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna katıldığı TV programlarında “Mersin’de güvenlik sorunu var” diyerek tepki çekmişti. Parklara güvenlik kamerası koyacağını ve güvenliği sağlayacağını iddia eden Tuna’ya büyük şok DSP Mersin İl Başkanı Mustafa Kendirci’den geldi. Kendirci, “Toroslar’ın parklarında da şarapçılar, biracılar, pazarlamacılar kol geziyor. Adaylardan bir tanesi akıl etse de o caddeyi kameraya alsa vay haline Hamit Tuna’nın” dedi.

MHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’ya DSP Mersin İl Başkanı Mustafa Kendirci’den şok iddia geldi. Katıldığı TV programlarında Mersin’in en önemli sorununun huzur ve güvenlik olduğuna işaret ederek, insanların gece sokağa çıkamadığı iddiasıyla şok yaratan Tuna’ya en büyük eleştiri DSP Mersin İl Başkanı Mustafa Kendirci tarafından yapıldı.

“TOROSLAR KÖY GÖRÜNÜMÜNDEN KURTULAMADI”

Daha önce 15 yıldır Hamit Tuna tarafından yönetilen Toroslar ilçesinin köy görünümünden kurtulamadığını iddia eden Kendirci’ye Tuna taraftarlar4ından büyük tepki yağmıştı. Tepkilere de yanıt veren Mustafa Kendirci, “Mersin’in Toroslar ilçesi köy görünümünden kurtulamadı derken, dostlarımdan bazıları yüz yüze, bazıları da telefonla haksızlık yaptığımı ima ettiler. O da onların görüşleri. Ama şu günlerde Toroslar ilçesinin ana caddesi Kuvayi Milliye Caddesini ve açtıkları parkların halini görmelerini isterim” dedi.

“ADAYLAR PARKLARIN HALİNİ KAMERAYA ALSIN!”

Kendirci açıklamasını şöyle sürdürdü: “Anıt’tan yukarıdaki dükkanların önündeki kaldırımlara kamyon kamyon kömürler yığılmış, müşteri beklerken, parklarında da şarapçılar, biracılar, pazarlamacılar kol geziyor. Adaylardan bir tanesi akıl etse de o caddeyi kameraya alsa vay haline Hamit Tuna’nın” iddiasında bulunması Mersin’de günün konusu oldu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

DSP İL BAŞKANI MHP’Lİ TUNA’NIN FAÇASINI BOZDU! FLAŞ İDDİA…. için 2 Yorum

  1. Mağduruz dedi ki:

    Toroslarda en çok emlak vergisi veren yeni yerleşim yeri olan Okan Merzeci MH de oturuyorum . Dünyanın parasını vererek ev aldık.Malesef araba kullanacak yolumuz yok .Hamit Tuna yı ben sokaklarını zırhlı görmeye davet ediyorum.Bu perişan sokağı bana layık gören Tuna ya neden oy vereyim?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle