Hoşgeldiniz  

CHP’Lİ SEÇER’İN OĞLUNUN BASKININDAN SONRA ŞİMDİ DE AK PARTİLİ GÜLTAK’IN ÖZEL KALEM ZULMÜ! ŞOK HABER!

admin | 21 Kasım 2021 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Mersin’de Belediye eliyle gerçekleştiği öne sürülen baskı iddialarına AK Partili Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak da eklendi. Gültak’ın Özel Kalem Müdürü Onur Gümüştok’un baskısı nedeniyle bir işyerinin kendini kapatma kararı alma iddiası kent gündemini salladı.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından göreve gelen yeni belediye başkanlarıyla ilgili iddialar dehşet boyutlarına ulaştı.

CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in oğlunun adının karıştığı “Mekan Baskını” iddiaları hala gündemde sıcaklığını korurken, bazı daire başkanlarının gazetecilere hakaret ve tehdit etmesinin Emniyete intikal etmesi ve önceki dönem işçilerine gerçekleştirilen baskı ve kıyıma gerekçe olan iftiraları Mersin’de tansiyonu yükseltmişti.

AK PARTİLİ AKDENİZ BELEDİYESİ ÖZEL KALEM MÜDÜRÜYLE İLGİLİ ŞOK İDDİA!

Son iddia ise işyeri sahibinin astığı pankartla açık açık Mersin’e duyuruldu. Yenişehir’de faaliyet gösteren yiyecek sektöründeki bir işyerine asılan pankart, AK Parti camiasını salladı. AK Partili Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’ın Özel Kalem Müdürü Onur Gümüştok’u suçlayan işyeri sahipleri, kapanmalarından doğrudan Onur Gümüştok’u hedef gösterdi.  

ZABITA PANKARTI SÖKTÜRDÜ

İşyerine asılan pankartta “Akdeniz Belediyesi Özel Kalem Müdürü Onur Gümüştok’un iftira, baskı, şantaj ve tehditlerinden dolayı kapatma kararı aldık” yazması şok yarattı. İşyerine asılan bu pankartın kent genelinde duyulmasının ardından zabıta ekiplerinin pankartı söktürdüğü öne sürüldü.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle