Hoşgeldiniz  

ANAMUR BUNU KONUŞUYOR… GÖKÇEK’İN SERALARI DA MÜHÜRLENDİ Mİ?

admin | 05 Kasım 2019 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın Muz-Bir Başkanı Hasan Çatkaya’ya ait olan yaklaşık 200 dönüm muz serasını ruhsatsız olduğu gerekçesiyle mühürleyip, yaklaşık 4 Milyon TL ceza kesmesinin ardından Anamur karıştı. Kılınç’ın bu hareketinden sonra Ankara kaynaklı kulislerde geçtiğimiz hafta ortaya atılan bir iddia şimdi Anamur’da “Yapmıştır” algısına dönüştü.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın belediye encümenleriyle birlikte Muz-Bir Başkanı Hasan Çatkaya’ya ait olan yaklaşık 200 dönümlük Çarıklar mevkiindeki muz seralarını mühürlemesinin yankısı sürüyor.

İmar Kanunu’nun 32. Maddesine göre ruhsatsız olduğu gerekçesiyle seraları mühürleyen Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, geçtiğimiz hafta Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Anamur’daki seralarının mühürlediği iddiasıyla gündeme gelmişti.

AK Parti kulislerini yazan ve 350 bin takipçisi bulunan Ankara Kuşu adlı twitter hesabının gündeme getirdiği iddia Sansasyonel Haber aracılığıyla Mersin’e duyurulmuştu.

Muz-Bir Başkanı Hasan Çatkaya’nın yaklaşık 200 dönümlük serasını ruhsatsız olduğu gerekçesiyle mühürlemesiyle kent genelinde şok yaratan Kılınç’ın, aynı hareketi Gökçek’e de gerçekleştiriş olabileceği ihtimali Anamur’da ağırlık kazanmaya başladı.

NE OLMUŞTU:

İddiaya göre Anamur’da “binlerce dönüm” muz serası olan Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in seraları MHP’li Anamur Belediyesince mühürlenmişti. Ankara Kuşu, iddiayı “flaş” geçerek, “Melih Gökçek’in Mersin Anamur’daki binlerce dönümlük muz seraları, ruhsatsız olduğu gerekçesiyle belediye tarafından mühürlenmiş” diyerek duyurdu ve bu iddiasını MHP’li Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı da etiketlemesi şok yaratmıştı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

ANAMUR BUNU KONUŞUYOR… GÖKÇEK’İN SERALARI DA MÜHÜRLENDİ Mİ? için 1 yorum

  1. […] İDDİA… MELİH GÖKÇEK’İN ANAMUR’DAKİ MUZ SERALARI MÜHÜRLENDİ! ANAMUR BUNU KONUŞUYOR… GÖKÇEK’İN SERALARI DA MÜHÜRLENDİ Mİ?  Paylaş YazdırPDFE-Mail […]

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle