Hoşgeldiniz  

23 NİSAN KLASİĞİ… KOCAMAZ KOLTUĞU DEVRETTİ!

admin | 22 Nisan 2017 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başkanlık koltuğunu çocuklara bıraktı. Muhittin Develi İlkokul 3. sınıf öğrencisi Mete Demir Çetinkol, Başkan Kocamaz’ın koltuğuna oturdu.

3 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Muhittin Develi İlkokul öğrencileri, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı makamında ziyaret etti.

 

Makam koltuğuna oturan Mete Demir Çetinkol’un çekingenliği üzerine “Ben de ilk seçildiğimde senin gibi çekingendim” diye konuşan Başkan Kocamaz, makam koltuğuna oturan Mete’yi rahatlattı.

 

Minik ziyaretçileri ile sohbet eden Başkan Kocamaz, çocuklara hayallerini ve ileride hangi meslek dalında çalışmak istedikleri sordu.

 

İsimlerini söyleyerek Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ile tanışma fırsatı bulan çocuklardan Azra Büyükyılmaz ve Azra Duru Tırtar’ın yanı sıra temsili başkan olan Mete Demir Çetinkol pilot veya arkeolog olmak isterken, 3. sınıf öğrencisi Defne Paksoy hedefinin bilim kadını olmak olduğunu söyledi. 4. sınıf öğrencisi Ömer Buğra Yıldız beyin cerrahı olmak istediğini belirtirken, Mustafa Ali Karataş da hayallerinde makine mühendisliği mesleğinin olduğunu dile getirdi.

 

Çocuklarla meslekler hakkında sohbet eden Başkan Kocamaz, “Çocuklarımız hep bu yaşlarda idealist oluyorlar ama büyüyünce değişiyor. İnşallah bütün çocuklarımız hayal ettikleri yere gelirler” dedi.

 

Çocuklarla keyifli dakikalar geçiren Başkan Kocamaz, ziyaret dolayısıyla duyduğu mutluluğu dile getirerek, ziyarete gelen çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle