Hoşgeldiniz  

YENİ BİR KUMPAS ORGANİZASYONU MU KURULDU? AK PARTİ MERSİN İL YÖNETİCİLERİNE ŞANTAJ YAPILDI!

admin | 22 Ocak 2021 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler A- A+

AK Parti Mersin İl Yönetiminde yer alan bazı isimler hakkında bazı gazetecilerin mail hesaplarına “Reisin Fedaileri” kod adlı trol hesaptan “iddialar” gönderildi. İsimsiz bir hesaptan gönderilen bu mailin sonunda yer alan tehdit ve şantaj, akıllara Mersin’de daha önce yaşanan ve Yargı’ya taşınarak kimliği tespit edilen “Gizli Tanık” kumpasını getirdi.

25 Ocak’ta 7. Olağan İl Kongresine hazırlanan AK Parti Mersin İl Teşkilatı’na “Reisin Fedaileri” kod adlı trol hesabın gölgesi düştü.

AK Parti Mersin İl Yönetiminde yer alan bazı isimlerle ilgili bel altı iddiaları gündeme taşıdığını iddia eden trol hesap, bazı gazetecilerin mail adreslerine bu iddiaları yolladı.

İDDİALARIN ARDINDAN TEHDİT VE ŞANTAJ GELDİ

Bu iddiaların ardından il yönetimine mesaj da yollayan Reisin Fedaileri trol hesabı, “Bu iddialar yalan derseniz, Kurum müdüründen başlayarak –ki biz bunu istemeyiz- tek tek her şeyi paylaşırız” yazdı.

İddia sahibi isimlerin kongre listesinde tekrardan yazılması durumunda basına bu iddiaların detaylarını servis edeceklerini öne süren Reisin Fedaileri hesabı, “Bu kamuoyuna ilk açıklamamız. Eğer bu durumlar düzeltilmezse ikinci açıklamamızda ispatlı olarak yapacağız ki biz bunu asla yapmak istemeyiz. Ayrıca arkadaşlarımız gerek yazılı gerek sözlü gerek sosyal medyada aylarca size uyarılarda bulunduk, dinlemediniz. Bunu reise yapmanıza asla izin vermeyeceğiz” şantajında da bulundu. 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle