Hoşgeldiniz  

ŞOK GELİŞME… HAMİT TUNA, SERVET KOCA VE AKDENİZ İLÇE BAŞKANINA SUÇ DUYURUSU!

admin | 21 Şubat 2019 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

ŞOK GELİŞME… HAMİT TUNA, SERVET KOCA VE AKDENİZ İLÇE BAŞKANINA SUÇ DUYURUSU!

İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen, Mersin’de Burhanettin Kocamaz’ın aday gösterilememesine ilişkin canlı yayında yaptığı açıklamada, konunun muhatapları hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu söyledi.

Halk TV’ye yaptığı açıklamada faillerin peşini bırakmayacaklarını belirten Seymen, sözlerine şöyle devam etti: “Partimizin kuruluşundan itibaren engellemelere yönelik tüm tuzakları aşa aşa bugünlere nasıl gelindiğini Türk Milleti çok yakından biliyor. Bir ay kadar önce Manisa’da partimizin içine sokulan kirli el, iki gün içinde Mersin’de tekrar devreye girdi. Mersin İl teşkilatımız maalesef böyle bir hain tuzak olayına karışmış gözüküyor.” .

HAMİT TUNA’NIN TWEETİ DELİL Mİ GÖSTERİLDİ?

Seymen, “Mersin Büyükşehir MHP belediye Başkan Adayı, Sayın Kocamaz’ın aday olamayacağına yönelik tweet paylaştı. Tüm ilçeler teslim edildi, sadece Büyükşehir ve Akdeniz ilçesinin listesi kasten geç teslim edildi.Bu geç teslim eden Mersin İYİ Parti İl Başkanı, İl Başkan yardımcısı, Akdeniz İlçe Başkanı ve MHP adayı Hamit Tuna’yla ilgili bugün partimiz adına Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduk. Bunun faillerini İYİ Parti olarak sonuna kadar kovalayacağız. Şimdi yapılan mücadele Burhanettin Kocamaz’ı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı yapma mücadelesi değil Mersin’de demokrasi mücadelesidir. Sayın Kocamaz açık ara yarışı önde getirirken böyle hain bir kumpasa kurban edilmeye çalışılmıştır. İYİ Parti olarak buna asla müsaade etmeyeceğiz. 1 Nisan’da Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna Burhanettin Kocamaz oturacak” dedi.

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.