Hoşgeldiniz  

MHP’Lİ BOZYAZI BELEDİYE BAŞKANI AÇIK AÇIK SÖYLEDİ: “KOCAMAZ’A SAHİP ÇIKACAĞIZ, YANINDAYIM!”

admin | 09 Aralık 2018 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MHP’Lİ BOZYAZI BELEDİYE BAŞKANI AÇIK AÇIK SÖYLEDİ: “KOCAMAZ’A SAHİP ÇIKACAĞIZ, YANINDAYIM!”

MHP’li Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı, İYİ Parti’ye katılarak Mart seçimlerinde aday olan Mersin Büyükşehir belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a açık destek verdi: “Tarihimizde görmediğimiz hizmeti aldık. Ben MHP’li bir belediye başkanıyım ancak Kocamaz’a sahip çıkacağız, yanındayız!”

MHP’nin Mersin’de ittifak diye bastırmasının nedeni net bir şekilde ortaya çıtı. Partisi MHP’den istifa ettikten sonra İYİ parti’ye katılarak Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Burhanettin Kocamaz, hafta sonu Mersin’in batısını turladığında Bozyazı ziyaretinde şok bir olay yaşandı.

 

MHP’li Bozyazı Belediye Başkanı Kosovalı lakaplı Mehmet Ballı, açık açık Burhanettin Kocamaz’a destek verdi. Başkan Ballı, “Görüyorum, burada çeşitli partilere oy veren vatandaşlarımız toplandı. Neden? Çünkü Mersin kırsalı Cumhuriyet tarihinde görülmemiş hizmeti, desteği Burhanettin Kocamaz döneminde gördü. O zaman biz de ne yapıyoruz: Atatürk’ün dediği gibi Mersin’e sahip çıkıyoruz. Mesin’e daha çok hizmet gelmesi için, sahip çıkılması için Burhanettin Kocamaz’a sahip çıkıyoruz. Ben MHP’li belediye başkanıyım. Burada şahıslar önemli. Bu işi yapacak tek kişi Burhanettin Kocamaz’dır” diye konuştu.

 

 

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.