Hoşgeldiniz  

İŞTE CHP’Lİ SEÇER’İN LİYAKAT ANLAYIŞI: GECE İÇKİ MASASINDA GÜNDÜZ CENAZE YIKAMADA!

admin | 23 Ekim 2021 | Dünya, Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Göreve geldiği günden bu yana önceki dönem işçilerine uyguladığı kıyım ve mobbingin siyasi olduğunu ısrarla reddeden CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in “çalışmadıkları ve işlerine saygısızlık” gerekçesiyle işçi çıkışı gerçekleştirdiğini söyleyip, duruyordu. Seçer’in “gassal” olarak işe yerleştirdiği N.A’nın akşam içki masasında çekilmiş görüntülerinin sosyal medyada yayılması tepkiyle karşılandı.

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in “liyakatli” kadrolarının sosyal medyada özel hayatlarıyla ilgili paylaştıkları şok yaratmaya devam ediyor. Son olarak Seçer döneminde Mersin’in en büyük mezarlığında kadın gassal olarak işe alınan N.A’nın, içki masasında alkol alırken çekilmiş görüntüleri ortalığı ayağa kaldırdı.

Gece alkol alıp, sabah gassallık yapan N.A’nın alkol alırken çekilmiş görüntüleri tepki çekti.

Gassalların cenazeleri son yolculuğuna hazırladığını kaydeden vatandaşlar, “Bu nedenle gassal özenle seçilmeli. Kimsenin özel hayatı bizi ilgilendirmez. Ama cenazelerimizi de yıkayan birinin alkol tüketmemesi lazım. Ben alkollü birinin cenazemi yıkamasını, onu ebediyete intikal eden yolculuğa hazırlamasını, abdest aldırmasını istemem. Başkan Seçer, biraz hassas olsun, cenazelerimize saygı göstersin” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle