Hoşgeldiniz  

CHP’LİLER BÜYÜKŞEHİR’İ AİLE ŞİRKETİNE ÇEVİRDİ: 3. SKANDAL İDDİA TARSUS CHP İLÇE BAŞKANIYLA PATLADI

admin | 08 Eylül 2021 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

CHP’li Mersin Büyükşehir, partililerin kendileri ve ailelerine sağladığı iş ve imkanlarla gündemde yer almayı sürdürüyor. Son skandal Tarsus’ta patladı.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından göreve gelen CHP’li Vahap Seçer yönetimi, önceki dönem işe alınan milliyetçi/muhafazakar işçilere uyguladığı mobbing ve kıyımla Türkiye gündeminde yer alırken, yandaş kayırmalarıyla da öne çıkmayı sürdürüyor.

HEM DANIŞMAN HEM KOORDİNATÖR… O DA YETMEDİ EŞİNİN ŞİRKETİNE İHALE AKTARDI! BOMBA İDDİA…

CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in Danışmanlığını yapan Ertan Liman ilk olarak kendisini MESKİ Koordinatörlüğüne yerleştirmişti. Ardından eşinin şirketine her yıl düzenli olarak ihale aktarımı iddialarıyla gündeme gelen Liman,  ailece CHP’li Büyükşehir imkanlarından yararlandığı iddiasıyla gündemde yer aldı.

CHP’Lİ İMAR KOMİSYONU ÜYESİNİN OĞLU DA İMAR A.Ş’DE GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ÇIKTI!

CHP’li Meclis Üyesi Zekeriya Özgür de Büyükşehir’de İmar Komisyonu’nun daimi üyelerinden oldu. 2019’dan beri İmar Komisyonunda yer alan Özgür, son olarak oğluyla gündeme gelmişti.

CHP’li Meclis Üyesi Ali Uyan’ın Genel Müdür olarak görev yaptığı İmar A.Ş’de Genel Müdür Yardımcılarından olan bir diğer isim de kadrolaşmayı ortaya çıkardı. CHP’li Meclis ve İmar Komisyonu Üyesi, eski Yenişehir Belediye Başkanı Zekeriya Özgür’ün oğlu Emir Can Özgür’ün de şirketteki 2. Adam olması kulisleri salladı.

Zekeriya Özgür, MESKİ A.Ş’de yönetim kurulu başkanlığı görevini de yürütüyor.

CHP İLÇE BAŞKANININ EŞİ KÜLTÜR A.Ş’DEN BÜYÜKŞEHİR’E DAHİL OLDU! SON BOMBA İDDİA!

CHP’li Büyükşehir’de yandaş kayırmaya son bomba CHP Tarsus İlçe Başkanı Ozan Varal’dan geldi. İlk olarak Tarsus Belediye Meclis Üyeliğine gelen Ozan Varal ardından ilçe başkanı oldu. İlçe Başkanı olduktan sonra tüzük gereği meclis üyeliğinden istifa eden Varal, MESKİ Yönetim Kurulu üyeliğine getirilmişti.

CHP Tarsus İlçe Başkanı ve MESKİ Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Varal’ın eşi Ceylan Varal’ın Kültür A.Ş’den Büyükşehir’e giriş yaptığı ve Büyükşehir’in açtığı kreşte çalışmaya başladığı iddiası CHP kulislerinin yanı sıra kent gündeminde bomba etkisi yarattı.

Her fırsatta liyakatten bahseden CHP’li Vahap Seçer’in önceliği CHP’li yandaşlara vermesi de kamuoyunda büyük tepki çekti.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle