Hoşgeldiniz  

CHP’Lİ BÜYÜKŞEHİR’DE BİR ÇİFT MAAŞLI DAHA… KADIN VE AİLE HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANI KÜLTÜR A.Ş. YÖNETİMİNDEN 2. MAAŞI ALIYOR!

admin | 17 Aralık 2020 | Dünya, Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

İşten haksızca sırf politik görüşlerinden dolayı işten çıkardığı işçilere “bankamatikçi” iftirası atan CHP’li Vahap Seçer’in, danışmanının ve atadığı genel sekreterinin ardından Kadın ve Aile Hizmetler Daire Başkanını da Kültür A.Ş de yönetim kuruluna getirdiği ve oradan da maaş aldırdığı ortaya çıktı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bütçe görüşmelerinde gündeme getirdiği birden fazla yere atanarak maaş alanlar iddiasının ardından gözler bir anda CHP’li Mersin Büyükşehir Belediyesindeki birden fazla maaş alanlara çevrilmişti.

Kılıçdaroğlu’nun bu çıkışının ardından Büyükşehir Genel Sekreteri Olcay Tok ve Seçer’in Danışman kadrosundaki Ertan Liman’ın MESKİ Personel A.Ş yönetim kurulu üyeliğinden maaş aldığı ortaya çıkmıştı.

Ertan Liman ve Olcay Tok’un ardından bir çift maaş skandalı daha Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Şerife Hasoğlu Dokucu cephesinde patladı. Dokucu’nun Kültür A.Ş. yönetim kurulu üyesi olduğu belgelendi.

HAKSIZCA İŞİNDEN ETTİĞİ İŞÇİLERE “BANKAMATİKÇİ” İFTİRASI ATTI!

Göreve geldiği günden bu yana milliyetçi/muhafazakar işçileri haksız ve hukuksuz bir şekilde işlerinden eden CHP’li Seçer, son olarak meclis toplantısında işten haksızca çıkardığı bu işçilere “bankamatikçi” iftirası atmıştı. Seçer’in bu kadar işsizlik varken aynı kişilere hem belediyeden hem de şirketler üzerinden para yağdırması büyük tepki çekti.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

CHP’Lİ BÜYÜKŞEHİR’DE BİR ÇİFT MAAŞLI DAHA… KADIN VE AİLE HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANI KÜLTÜR A.Ş. YÖNETİMİNDEN 2. MAAŞI ALIYOR! için 1 yorum

  1. Tarsuslu dedi ki:

    Bu haberi CHP genel başkanı Kemal bey okuması lazım

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle