Hoşgeldiniz  

CHP’Lİ BAŞARIR YİNE MAHKEMEYE VERİLİYOR… GEREKÇE YİNE “İFTİRA”

admin | 18 Nisan 2021 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır’ın “Çaykur’daki iş alımı için 300 kişilik liste verildi” iddiasını yalanlayarak, konuyla alakalı yasal haklarını kullanacağını bildirdi.

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır’ın “Çaykur’daki iş alımı için 300 kişilik liste verildi” iddiasını yalanlayarak, konuyla alakalı yasal haklarını kullanacağını bildirdi. Balta, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, Başarır’ın “Çaykur’a iş alımı için 300 kişilik listeyi, AKP Trabzon Milletvekili Muhammet Balta’nın verdiği söyleniyor” şeklindeki iddiasına cevap verdi.

“BUNU İSPATLAMAYAN YALANCIDIR, ALÇAKTIR, NAMUSSUZDUR!”

Bu iddianın yalan ve iftira olduğunu belirten Balta, “Bunu ispatlamayan yalancıdır, alçaktır, namussuzdur. Asla bizim böyle bir şeyimiz olmamıştır. Kaldı ki 300 kişilik liste değil, bir isim dahi verilmemiştir. Ama görüyoruz ki bu arkadaşımız geçmişte de aynı hataları yapmış, yalanı mahirce başaran bir arkadaşımız. Soyadına da uygun, yalanı mahirce başarıyor. Kendi arkadaşları da bundan rahatsız” diye konuştu.

TBMM’de görev yapmanın, milletin vekili olmanın bir sorumluluğu olduğunun altını çizen Balta, milletvekilliği saygınlığını koruyup kollamanın 600 milletvekilinin görevi olduğunu söyledi.

Bu konuyla alakalı yasal haklarını kullanacağını bildiren Balta, “Yalanlarla sadece bana değil, TBMM’deki bütün milletvekillerimizi itibarsızlaştırma, toplum önünde küçük düşürme hareketidir” ifadesini kullandı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

CHP’Lİ BAŞARIR YİNE MAHKEMEYE VERİLİYOR… GEREKÇE YİNE “İFTİRA” için 1 yorum

  1. Tarsuslu dedi ki:

    Ali Mahir başırının Kardeşi Mersin Büyükşehir belediyesnde işe gitmeden maaş alıyor

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle