Hoşgeldiniz  

BÜYÜKŞEHİR İMAR KOMİSYONUYLA İLGİLİ ŞOK İDDİALAR… OKUDUKLARINIZA İNANAMAYACAKSINIZ!

admin | 01 Aralık 2020 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Gazeteci Ali Adalıoğlu, gazetesindeki köşesinden Mersin Büyükşehir Belediyesi İmar Komisyonu üyeleriyle ilgili şok iddiaları gündeme getirdi. İddialar dudak uçuklattı.

Mersin’de günlük olarak yayınlanan Güney Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Ali Adalıoğlu, gazetesindeki köşesinde Büyükşehir Meclisi İmar Komisyonu üyeleriyle ilgili şok iddialarda bulundu.

İDDİALARA GEL!

Okan Merzeci Bulvarı’nın Mezitli bölümünde açılması gündemde olan akaryakıt istasyonunun imar düzenlemesi ile ilgili yol kapama olayının perde arkasını anlatan Ali Adalıoğlu’nun, “Halen Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi İmar Komisyonu Üyesi bir kişi bu işleri kovalıyormuş. Zamanında ünlü bir iş adamı Yenişehir’deki arsasının yoğunluğunu arttırma karşılığında meclis üyesine Okan Merzeci üzerindeki arsasını hediye etmiş. İyilik karşılıksız kalmamalı… Bu arkadaş da arsayı üstüne almak tehlikeli olduğu için Y.C adlı vatandaşa arsayı satmış. Ama 1/5000’lik plana akaryakıt istasyonu işletmek koşuluyla. Şimdi büyük bir çaba içinde bu konu üzerinde çalışıyormuş” iddiası kent gündemine bomba gibi düştü.

KİMLER İŞ TAKİPÇİLİĞİ YAPIYOR?

Adalıoğlu, diğer bazı imar komisyonu üyeleriyle ilgili de iddiaları da köşesinde dile getirdi. Gazeteci Adalıoğlu, “En önemli iddia ise bazı imar komisyonu üyelerinin iş takipçiliğine soyundukları! Biliyorum komisyonda CHP, MHP ve AKP’li üyeler var. ‘Bu nasıl olur’ diye sormayın. Cumhur ittifakı çoğunlukta CHP azınlıkta. Ama bu işler al gülüm, ver gülümdür” diye yazdı.

GÖZLER 7 MECLİS ÜYESİNDE

Ali Adalıoğlu’nun bomba iddiaları gözleri bir anda İmar Komisyonu üyelerine çevirdi. İmar Komisyonunda 3 MHP’li, 1 AK Partili ve 3 de CHPl’i üye bulunuyor.  

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

BÜYÜKŞEHİR İMAR KOMİSYONUYLA İLGİLİ ŞOK İDDİALAR… OKUDUKLARINIZA İNANAMAYACAKSINIZ! için 1 yorum

  1. Mersinli dedi ki:

    İmar dosyan varsa 3 lü şeytan berbuda üçgenin geçmen lazım Artı inşaat malzemesi Pimapen veya mermer Alman lazım almazsan imkansız dosyanın geçmesi Vahap bey artık uyandın bu Meclis üyelerini görsün

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle